0
clear
  • Нови Уникатни Четки Дизајн за Подобра Стимулација на Клиторисот Плус G Место Вибратор, Моќен Двојна Мотори Секс Играчка за Жени
  • -20%
  • -20%
Нови Уникатни Четки Дизајн за Подобра Стимулација на Клиторисот Плус G Место Вибратор, Моќен Двојна Мотори Секс Играчка за Жени

Нови Уникатни Четки Дизајн за Подобра Стимулација на Клиторисот Плус G Место Вибратор, Моќен Двојна Мотори Секс Играчка за Жени

DEN 2010.72
DEN 1749.00

Достапност
Производот е достапен

Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.Методи на чување : да се чува на ладно,суво место,надвор од дофат на деца.Големина : Покаже како слика 4. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.Материјал : силикон+ABS 2. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Не се отвори спорот без комуникација.
ПАКУВАЊЕ&ИСПОРАКА
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL . Купи со доверба (со исклучок на опрема) Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите.Предмет Тип : G точка на вибрации на Простата Massager 3. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија.
12 месеци гаранција. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби.Вибрации на владата : 8 Вибрации Режими 8.Напојување : USB полнење 6.Функција : Стимулација на клиторисот 5.
ЦАРИНА &ДОЛЖНОСТ
За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.Боја : Црвена 9. Тоа е многу брзо. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.

Кон својствата

боја:
Црвениот х Нема Мало Кутија, Црвениот х Мало Поле
Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
SEXSHARE
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No

Производи во категоријата

електрични јазик Секс Играчки Стимулира Орален Лижење Г Место Vibrators нов Јазик Vibrators Секс Производи Опис

Материјал : 100% премија силиконТежина : 35gБоја : розеваPowered by : 2* копчето батерии(Преинсталиран во производ

Женски Пол Производи Масажа Стапче Секс Играчки Самовила Мини AV За Жените Магија Моќен Вибратор Опис : м

G место Вибратор Клиторисот Stimulator Двојниот Вибратор Пенисот Massager Дилдо Вибратор Секс Играчки за Жена Ер

(Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е п

Карактеристики·10 брзина на вибрации за да achive уретрата стимулација , одличен за мастурбацијата, ја задо

Rotate 4 за да ја прилагодите брзината на Транспорт и бутане6.Ротира 2 за да ја прилагодите ангел на бутане п

7221 Секс Вибратор парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

HISMITH Секс Машина Еден Три Prong Дилдо Конектор Прилог Возрасни Секс ПроизводиОпис На Производот : Еден Три

Водоотпорен У Тип 10 Брзина на Вибрациите USB Полнење Женската ГТочка Неколку Вибратор Возрасни Секс Игра

Hismith Приспособен Секс Машина Контролер Користи за Премиум VacuЗаклучување Секс Машина Безжичен Далечинс

Далечински Управувач за Возрасни Секси Играчки Вибратор Јајце Multispeed Клиторисот Stimulator Куршум USB Вибрато

Карактеристики : Направен од премиум TPE, тоа е да се носатотпорни, за обновливи многу пати Тоа е мека и ел

Топла Продажба на предмети се Препорачува : 100% сосема нови, високо квалитетни Материјали : АБС Боја : Вио

Возрасни Секс играчки за Жените sexshop Нова Страст Зајакот Vibrators 12 Брзини G Место Вибратор Вибрации Massager Же

Одлично за Почетници Збогати Вашиот Сексуален Живот Аналниот Plug Големина : S големина 7.возрасни секс иг

Објектот Стил : ВибраторБоја : Розова / ЦрнаМатеријал : Силикон + ABSФункција : 7 Брзина На ВибрацииБатерија

Please wait...