0
clear
  • Бесплатен превозот Голем кујнски мијалник 304 од не ' рѓосувачки челик 1.2 mm рачно изработени еден слот топла продаде 760x450 MM
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот Голем кујнски мијалник 304 од не ' рѓосувачки челик 1.2 mm рачно изработени еден слот топла продаде 760x450 MM

Бесплатен превозот Голем кујнски мијалник 304 од не ' рѓосувачки челик 1.2 mm рачно изработени еден слот топла продаде 760x450

DEN 35232.00
DEN 17616.00

Достапност
Производот е достапен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 6 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2.Нож полица 3.Рамка 4.Вода дренажа 5.Канализација цевка . систем 6.Вода Overflow Уред ИСПРАТИ 11 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2.Нож полица 3.Рамка 4.Допрете 5.Сапун Фармацевт 6.Вода дренажа 7.Канализација цевка . систем 8.Вода Overflow Уред 9.Водовод 10.Водовод
11.Потрошувачка кошница


Кон својствата

Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Број на Дупки:
еден
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Потоне Стил:
Еден Сад
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
76x45 CM
JR:
856/1288/1348/1368/1208/1188/1208
кодот на производот:
TANGWUN

Производи во категоријата

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 6 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Тапа 3.Вода дренажа 2 4.Сапун Фармацевт5.Кан

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 12 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Канализација цевка систем 3.Вода дренажа2

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 11 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Допрете 3.Вода дренажа2 4.Канализација цев

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаИСПРАТИ 10 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Вода дренажа 3.Канализација цевка...

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 3 ЕЕЗ 1 Потоне 2.Вода дренажа 3.Канализација цевка ИСПРАТИ 6 КОМП

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 6 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Потрошувачка кошница 3.Сапун Фармацевт 4 Д

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 13 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Вода дренажа2 3.Канализација цевка...

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 5 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Потрошувачка кошница 3.Вода дренажа 4.Ка

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 5 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Тапа 3.Вода дренажа 4.Сапун Фармацевт5.Ка

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 12 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Канализација цевка систем 3.Вода дренажа2

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 9 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Допрете 3.Потрошувачка кошница 4.Вода дрен

[ Точка Бр ] : L16226[ Материјал ] : Нерѓосувачки Челик SПотоне, Челик Кошница, Месинг Тапа, Пластични Drainer, Плас

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 8 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Допрете 3.Потрошувачка кошница 4.Вода др

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаИСПРАТИ 12 КОМПЈУТЕРИ1 потоне 2 Тапа 3.вода дренажа 2 4.канализација цевка5.De

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 7 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Тапа 3.Потрошувачка кошница 4.Канализација

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 12 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Канализација цевка систем 3.Вода дренажа2

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 4 ЕЕЗ 1 Потоне 2.Вода дренажа 3.Канализација цевка...

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 5 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Вода дренажа2 3.Канализација цевка систе

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 11 КОМПЈУТЕРИ 1.Потоне 2.Тапа 3.Потрошувачка кошница 4.Сечкање одбо

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа на Слики ЛистаПРАТИ 4 ЕЕЗ 1 Потоне 2.Вода дренажа 3.Канализација цевка...

Please wait...