0
clear
  • долго бисер ѓердани слатководни бисер toggle ѓердан со полу скапоцен камен на големо boho шик накит трговија на големо бохемски евреин
  • -20%
  • -20%
долго бисер ѓердани слатководни бисер toggle ѓердан со полу скапоцен камен на големо boho шик накит трговија на големо бохемски евреин

долго бисер ѓердани слатководни бисер toggle ѓердан со полу скапоцен камен на големо boho шик накит трговија на големо бохемски

DEN 964.80

Достапност
Производот е достапен

долго бисер toggle ѓердан spsb1982zz5 Материјал : метал : сребро позлатен бакар, никел и олово слободни Дизајн : 10мм carnelian, свежа вода бисер монистра Дизајн Б : 10мм тиркизна,свежа вода бисер монистра Дизајн C : 10мм се зголеми кварц,свежа вода бисер монистра Дизајн D : 10мм црвениот џаспер,свежа вода бисер монистра Дизајн E : 10мм сина украсен ахат,свежа вода бисер монистра Дизајн F : 10мм Mookait,свежа вода бисер монистра Дизајн G : 10мм пурпурна лента ахат,свежа вода бисер бисери ѓердан должина : приближната 27.6 инчен/70cm(не вклучувајќи приврзоци). Shining Story Мода Накит трговија на големо - Посетете ја Нашата Продавница Shining Story е specilized во рачно изработени модни накит производство и трговија на големо. Имаме голема колекција на кожни нараквици , ткаени нараквици, прилагодлив нараквици. Кожа ѓердан, долг синџир на pendant ѓердани, Антички стил месинг ѓердан, џеб види pendant ѓердани, џемпер ѓердан.
Ние снабдување на нашите клиенти со најдобри quaility и фабрика цена. Голем Редовни Акции
Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел $40 Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова. Плаќање & Купувачот Заштита Можете да изберете плаќање на вашите цел користење на кредитна картичка, запад унија, банкарски трансфер..итн. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Вашето купување се целосно заштитени од aliexpress.
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас во секое време ако имаш било прашање или проблем. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден.
Gurantee Ние gurantee ќе ја прими стоката во добра состојба, во време.
Ние ќе се препратат на стоки или надоместок, доколку го следново случи :
1.Пакет е изгубен, прекината, или украдени пред да стигне до вас
2. Воздушно Mail пакет не пристигнале по долго време на Овие случаи се ретки, и ако ова некогаш се случува, ние ќе ве информира на рокот за испорака за вашите пакет, кој ќе биде околу 30 дена во зависност од регионот.
3.Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба.
Ние обезбедуваме брза услуга кога ќе се соочи со проблем.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Nearround
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
влакно
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
spsb1982zz5
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Должина:
70cm

Производи во категоријата

Новиот Дизајн 2.6 mm 4mm 5mm 6mm 8мм Мажите Синџир Сребрен Тон 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22inch Византискиот Кутиј

метал : морска школкаоблик : цветбоја : црвенаголемина : 40mmlengh : 18"вклучуваат затворач(види слика)имам дру

Пинк компир форма слатководни бисер мушка &пеперутка школка ѓердан жените долг ѓердан накит за девојки

Накит ОписКамења Информации : Свежа вода образован бисер, бела keshi бисер, фацетирани круг ахат, сини крис

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!BC086 н

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail

Нашата посветеностНие гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 1.2 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Бо

*Време на испорака на EMS / e Packet : 715 дена Ви благодарам многу за вашата поддршка.Нарачки ќе бидат испорачан

4*6mm Multicolor Фацетирани Rondelle Кристал Монистра со Месинг жица завиткан Rosary Синџир За Изработка на Накит Мат

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозо

Викинг Ѓердан Fenrir Животинско Волкот Главата Приврзоци Ѓердан Кожа Јаже, Верига Colar Cosplay Накит за Човекот

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит.*Време на испорака на DHL /

Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото целДали ви се прифати прилагодено п

Please wait...