0
clear
  • LED Висока моќност moduleDC12-14V Светла Круг КОЧАН Дијаметар 82mm КОЧАН Површински извор на светлина 7W Бела/Топло бела led кочан круг модул
  • -20%
  • -20%
LED Висока моќност moduleDC12-14V Светла Круг КОЧАН Дијаметар 82mm КОЧАН Површински извор на светлина 7W Бела/Топло бела led кочан круг модул

LED Висока моќност moduleDC12-14V Светла Круг КОЧАН Дијаметар 82mm КОЧАН Површински извор на светлина 7W Бела/Топло бела led

DEN 432.00

Достапност
Производот е достапен


Р emember да додадете на радијаторот
Спецификации :
Емитуваат боја : Бела : 6000-6500 K ,Топло бела : 3000-3200k
Чип : Tan Wan
напон : 12 V-14 V
моќност : 7 W
Големина : Преглед Димензии : 82mm
Прозрачна Димензии : 75mm
Примена : внатрешна и надворешна осветлување,Автомобил Светлина ,
реклама светилка, маса светилка и така натаму
Главната предност на КОЧАН светлина
1. На дифузен извор на светлина, без блескави отсјај.
2. Висока термичка спроводливост, слаба светлина распаѓање, долг живот.
3. Светлината рамномерно, без дамки, без дух. Една висока моќност ЛЕР извор на светлина е најчесто се користи леќа за да се подобри photosynthetic ефикасност, зголемување на трошоците и остварување на светлината Агол се намалува; И употреба на сијалици и светилки од led светилка мушка ќе се појави надвор на светлината.

Кон својствата

боја:
82mm 7W бела
Тип На Објект:
LED Модули
Должина:
-
сертификација:
CE
Бренд Име:
Necen
Карактеристики:
7W Површински извор на светлина
Број На Модел На:
82--7
Напон:
12V
Ширина:
-
Висина:
-

Производи во категоријата

PH10mm RGB 80mm*80mm модул led дисплеј dot matrix ledЗа Производите1 Ова 8 x8 пиксели WS2812 B флексибилни LED матрица е одличен

102 парче / Многу 24 VDC 1.2 w Osram backlights осветлување модул led за светлина кутија знаци светлина кутија знак ledПр

Банката Девизен Курс, ПРЕДВОДЕНА од Одборот за Повеќејазична Led Dispaly Панел 6 цифрен број11 Производ Предн

DV12 V 20pcs ПРЕДВОДЕНИ од Модулот LED СВЕТЛО Холивуд Стил Огледало Светлина DIY Шминка Огледало Суета LED Светло

1 CE потврдија LED место светло изградена на површина, со висок квалитет и над 50.000 часа гаранција.2 Водоотпо

3 W Контрола пиксели број 4096pixels Тежина 1 Кг Работна Температура 40 C°85 C° Димензија L163 x W155 x H54 Картон Дименз

Опис на материјалот : Акрил и ПВЦ Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : це

материјал : не ' Рѓосувачки челик Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : по

Панел led публицитет осветлени рекламирање алуминиум snap рамка lightboxes led а2 : Јас .Детали : 1.Snap отворена рамк

SMD5630 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот 10 PCS 20 PCS Channel писмо Козметички Шминка огледало атмосфера оркестарот светлина

Програми 3 (Диско)Различни бои strobe и флеш да се промени Сега се префрлат на светлината повторно и во рок о

ws2811 IC LED Дигитални Пиксели Точка Светлина SMD5050 Led диоди Дијаметар 20mm DC5 V IP68 Водоотпорен Независно addressable П

Полна боја ЛЕР флексибилни ws2812b пиксели 8x32 екран Производ Datasheet : Опис на производот : Оваа 8x32 пиксели WS2812

За повеќе информации, ве молиме да испратите пораки или, ве молиме контактирајте со нас прекуЗа Нас tiaochon

LED Акрилна Слика Рамка а1,Предводена Магнет Haning Рекламата Знак Кутија,Тенок Lightbox : I Детали : 1.Магнетни led l

100 W универзални AC влез meanwell led лента напојувањеДетали За ПроизводотКонекција НачинAnswer : ___________________________ N

Рекламирање Светлина Кутија ,Една Страна Доведе Алуминиумска Рамка Предводени од модулот водоотпорен 8

Ние се страстни за.*температура на бојата : топло бела28003200k ,природни бела 40004500k,чиста бела60006500k, ладно бе

DC5 V 256 Пиксели rgb led Matrix LED Дигитални Флексибилни Панел СветлинаОпис На Производот : 1 Ова 16x16 пиксели WS2812 B

Спецификација : КРИ XRE / XPE / XBD LED Драјвер : 10pcs Влезен Напон : 3.7 V DC Излезна Струја : 700m A Излезен Напон : 34 V Раб

кориснички 3 D логото led осветлен канал писма знак водоотпорен за продавници hotals,компанијата Опис матери

висок квалитет, најдобра цена за водоотпоренза назад осветлување предводени од модулот signage осветлувањ

магнетни предводена од една страна panel display,акрилик а4 големина snap рамка на екранот led светло знаци : I...

Meanwell Lrs3505 Switch Led Напојување Со Вентилатор Производ параметарМОДЕЛLRS3505LRS35012LRS35024ИЗЛЕЗDC НАПОН5 V12 V24 VНОМИНА

15" Бела Боја 7 сегмент модул led број led дисплеј спортски тајмер дигитален часовник модул1екранот гас цена

Ѕидот Монтирани Акрилик Фото Рамка LED а1 Магнетни Ултратенок Светлина Кутија Знак : I Детали : 1.Магнетни le

Нови P10 led лента пиксели екран,led лента светлина Производ Datasheet : Опис на производот : Оваа 8x32 пиксели WS2812 B

Please wait...