0
clear
  • 50 компјутери Бесплатен Превозот Розова/ Тифани Сина Роденден, Свадба Корист Бонбони Кутии Булчински Туш Партија Хартија Подарок Кутија
  • -20%
  • -20%
50 компјутери Бесплатен Превозот Розова/ Тифани Сина Роденден, Свадба Корист Бонбони Кутии Булчински Туш Партија Хартија Подарок Кутија

50 компјутери Бесплатен Превозот Розова/ Тифани Сина Роденден, Свадба Корист Бонбони Кутии Булчински Туш Партија Хартија Подарок

DEN 1142.40
DEN 1142.00

Достапност
Производот е достапен


Бесплатен превозот, 50 компјутери/многу, Розова / Виолетова / Тифани Сина Бонбони Кутија, Свадбен Подарок Кеси, Бонбони и Подарок Кутии, Свадба Корист Кутии Боја : Розова, Виолетова,Тифани Сина Дизајн : Кубни Материјал : Картон Големина : 70 mm x 70 mm x 80 mm Пакет : 50pcs/многу Прилагодено : Ние може да ги испечатите вашите текст на ознаки. Ве молиме да ни остават порака (имиња и датум) според нарачката, ние ќе го направи еден предлог за вас за да се потврди пред печатење.

Кон својствата

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Матура,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажман
Шема:
Цвет
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
100pcs
Број На Модел На:
CB076
Бренд Име:
ДОРИС ДОМА
is_customized:
No

Производи во категоријата

Режимот на транспортБесплатни ЕМС express, време : 8 10days Бесплатни кина пост воздух express, time : 15 50 дена.Специф

Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден.Состојба : 100% Сосема новголемина : 8*9.

име : ознакаматеријал : металбоја : како на сликаголемина : 9x7x2cm / 3.54x2.75x0.78inchколичина : 20pcsпакување : подаро

состојба : 100% нови и врвен квалитет !бои : црвена , виолетова , жолта , топла розова , розова , синаpls забелеш

Бесплатен Превозот 50pcs / Многу Бело / Црвено Боја Слатка Срцето Форма Багаж Ознаки Свадба Корист Багаж Тв

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+FleurдеLis Метал Ознаката ќе се Сретне со Елегантна Бела Свила Tassel Деца Роден

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+"Со Овој Прстен" Брусен Метал Ангажман Прстен Ознака Свадба&Булчински Туш

Свадба материјали корист промоции личност креативен подарок со дупчење пивско шише настроената Име на

100% Сосема Нов Производ, Бренд : Zi Lue Име на Производ : Божиќ Плик материјал : N onткаенини Боја : црвен Пакет

Една големина "пиво очила" Одлична за елен не и партии Tankyard стил Жолта леќи Изработени од пластика Голем

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки...

Бесплатен Превозот 200pcs / Многу Бело / Црвено Боја Слатка Срцето Форма Багаж Ознаки Свадба Корист Багаж Т

Бесплатен Превозот 100pcs / Многу Бело / Црвено Боја Слатка Срцето Форма Багаж Ознаки Свадба Корист Багаж Т

Опис На ПроизводотМатеријал : МеталТежина : 20grams / парчеПакет : Пакување кесиДетални информацииЗа превоз

Предмет : Металик Коктел Сјајот ЗемаМатеријал : Бамбус+ хартијаГолемина : 6.50 cmКоличина : 500pcs / кутијаМног

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлич

Please wait...