0
clear
  • СТП Кожа Filp Стојат Покритие За Поттикне Пожар HDX 7 инчен Случај Покритие За Амазон Поттикне Пожар HDX7 HDX 7 E-book Случај Fundas Coque
  • -20%
  • -20%
СТП Кожа Filp Стојат Покритие За Поттикне Пожар HDX 7 инчен Случај Покритие За Амазон Поттикне Пожар HDX7 HDX 7 E-book Случај Fundas Coque

СТП Кожа Filp Стојат Покритие За Поттикне Пожар HDX 7 инчен Случај Покритие За Амазон Поттикне Пожар HDX7 HDX 7 E-book Случај

DEN 479.52

Достапност
Производот е достапен

СТП Кожа Filp Стојат Покритие За Поттикне Пожар HDX 7 инчен Случај Покритие За Амазон Поттикне Пожар HDX7 HDX 7 E-book Случај Fundas Coque answer : ___________________________ Note : Ние ја цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек .Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да се реши!! TKS однапред! 1. Овој објект не вклучително и на таблет компјутер. 2. Потврди точно превозот информации (Примачот, Земја, Детали Адреса, Поштенски код, Тел Број) Ние поддршка на големо за 50pcs. 100pcs, 500pcs или дури и повеќе.Ако е потребно, контактирајте го користите, ние може да се постави едно време за шопинг на Aliexpress. Карактеристики на производот : Стокови : За Амазон Поттикне Пожар HDX7 HDX 7 E-book Случај Покрие Материјал : Тешки Гума тежок Случај Покрие Сите производи се тестирани пред превозот Одговара За Амазон Поттикне Пожар HDX7 HDX 7 E-книга , приклучок за Слушалки & Податоци порта е резервирана Многу добар подарок за пријател, деца итн. MOQ : 1pcs/многу време на Испорака : 48 часа, Пакување Листа : 1*Таблета случај За Амазон Поттикне Пожар HDX7 HDX 7 E-book Случај Капак. Превозот и Ракувањето Ние брод во светот. Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 24 часа во текот на работни Дена по плаќање е примена. Сите пратки вклучуваат следење на број. Купувачот е одговорен за царина и царински давачки. Сите прашања ќе се одговори во рок од 1 работен ден. (Sat & Сонцето. исклучени) ЗАБЕЛЕШКА : ако изберете Исполнување од страна на Aliexpress, ве молиме не заборавајте потврди логистичка информации и плати на меѓународната товар. Или ве молиме да изберете друг брод начин. Ви благодариме! Плаќање прифаќаме Кредитна Картичка или други методи за плаќање заштитени со Зачувам. Гаранција & Гаранција 7 Дена Пари Назад.(По добивањето на адаптер испраќа назад до нас) 24 Месеци Замена Гаранција. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени .Но, ве молам да се купи со доверба, квалитет проблеми не се случило досега.

Кон својствата

Должина:
7inch
Модел Компатибилност:
За Амазон Поттикне Пожар HDX7 HDX 7 E-book Случај
Стил:
Повик
Ширина:
7inch
Компатибилен Бренд:
За Амазон Поттикне
Материјал:
PU
Бренд Име:
NiceHuiRu
Пакет:
No
Број На Модел На:
За Амазон Поттикне Пожар HDX7 HDX 7 E-book Случај
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Шаблон Тип:
Печати
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Објектот:
За Амазон Поттикне Пожар HDX7 HDX 7 E-book Случај
дизајн:
8 дизајни
Луѓе:
Девојка, Момче, Жена, Маж
Име:
CNK
бесплатен подарок:
Yes
Шаблон Тип:
Солидна многу убава боја и популарни
Тежина:
250g
Гаранција:
12 месец
Состојба:
100% сосема нов и тест
Материјал:
кожа стп

Производи во категоријата

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

1 пакетот вклучува : 1pcs кожа случај2.Удобно, Компактен и стилски дизајн3.Материјал : СТП4.Топ прилагодливи

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Shockproof Случај За Apple i Pad 9.7 инчен 2017 Нови Потпирачот Деца Меки Силиконски Тешко Полно Тело, Заштитни Случа

Описи : * Comapatible за Леново ТАБОТ 4 10 Плус ТБX704 N ТБX704 F ТБX704 10.1 инчен таблет * Материјал : Направен од врвен кв

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 10.1 инче

Опис На Производот : 1 нови 100% 2.Висок квалитет на случај 3.Мода, популарна, удобно 4.Добра визија чувство и

Добредојдовте на нашата продавница! За Слободен Подарок : Ако може да се стави мојата продавница "Add To Мо

Пакетот вклучува : 1pcs кожа случајпо се стави производот во пакет ,тоа ќе се допаѓа ова

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Пријателски потсетник1 Тоа одговара за УНИВЕРЗАЛНА Таблети со ДИМЕНЗИИ : должина 19.526.2 cm ПОКРАЈ ширина 11.

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Пријателски потсетник1 Тоа одговара за УНИВЕРЗАЛНА Таблети со ДИМЕНЗИИ : должина од 1521cm ПОКРАЈ ширина 814

Icare Ракав за Apple Молив Вистинска Кожа Случај Торба Торбичка Таблета Пенкало Заштитна Маска за ipad про 10.5 и

Може да се користат само За i Pad Воздух 9.7 "модел на таблет, други модели не им е дозволено да ги користитеМ

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)ве молиме да остави порака во Трговијата Ме

Покрие случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 СМT380 T385 2017 folio стојат Покрие случај за samsung Galaxy Tab А2 S СМT380 T385+подарокФункциј

Може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материј

com ќе го објави пари за нас.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress Кликнете На "View Детали"3 Ви плаќаат за да Ali

Добредојдовте на нашата продавница! За Слободен Подарок : Ако може да се стави мојата продавница "Add To Мо

3 D Шарени Случај За Apple i Pad Mini4 Мини 4 7.9" Smart Случај Покрие Fundas Таблета Мода Цртан филм Силикони СТП Кожа Ко

Bluetooth Тастатура Глувче За ASТрансформатор Eee Pad TF101 TF201 TF300 TF300 T TF300 TG 10.1" Таблет КОМПЈУТЕР

Добредојдовте на нашата продавница! За Слободен Подарок : Ако може да се стави мојата продавница "Add To Мо

Пакетот вклучува : 1pcs кожа случајпо се стави производот во пакет ,тоа ќе се допаѓа ова

​Може само да им биде дозволено да аплицираат За Kindle Paperwhite (За Kindle Paperwhite 3)(За Kindle Paperwhite 2) (6 инчен) ,

Please wait...