0
clear
  • LCD Дисплеј Стакло Панел на Допир за Digitizer Собранието 7 За ASUS ZenPad C Z170 Z170CG Z170C P01Y
  • -20%
  • -20%
LCD Дисплеј Стакло Панел на Допир за Digitizer Собранието 7 За ASUS ZenPad C Z170 Z170CG Z170C P01Y

LCD Дисплеј Стакло Панел на Допир за Digitizer Собранието 7 За ASUS ZenPad C Z170 Z170CG Z170C P01Y

DEN 1200.00
DEN 1140.00

Достапност
Производот е достапен


Опис : За Допир Digitizer Екран за ASUS Zen Pad C Z170 Z170 CG Z170 C P01 Y Бесплатен Превозот; Тестирани еден по еден пред превозот; Испорака во рок од 2 работни дена после потврда на плаќањето; Одлични по-продажба на услуги.
Време на испорака(во работни денови) :
DHL : 5-7 дена
EMS : 5-10 дена
ПРОЗОРЦИ : 5-7 дена
ТНТ : 5-7 дена
Fedex : 5-7 дена
Registerd Воздухопловната : 15-25 дена
За Наплата
Ако најдете да купите не е како што е опишано, или има функционални дефекти во рок од 7 дена од денот сте го добиле на производи, може да ги испратите назад кон нас, и ние ќе им даде на наплата за вас (не вклучувајќи и ракување полнење и надоместокот за пратката ќе се плаќа кога ќе го купи). Покрај тоа, ние не сме одговорни за такси превозот, кога ќе го испрати назад.
За Замена
Ние сме спремни да го замени целата набавка (вклучувајќи пакетот) .Ќе ги покрие такси превозот при испраќање до нас, а ние ќе ги покрие такси превозот при испраќање замена за вас.

Кон својствата

Бренд Име:
ASUS
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
за Asus
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Z170 Z170CG Z170C P01Y
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот : Ние не сме професионален фотограф, па слики не

Оригинални Нови 10.1" DNS Air Tab E102 Таблета Капацитивни екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Беспла

171*109 7.3инчен екран на допир DVD навигациски панел стакло, бесплатна испорака

Новите 7" инчен Екран на Допир Irbis TZ737,Irbis TZ737b,Irbis TZ737w Таблета екран на Допир Панел digitizer стакло Сензор Бесп

Црна Нови 9" инчен Blusens Допир 90 90 B 90 W Таблета 12pins екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплате

Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!ви благодаримеНад & следниве о

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Постојат различни табле

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Новите 7" инчен За ASMe MO Pad ME173 ME173 X K00b Inno Lux Верзија LCD Екран Панел Монитор Поправка на Дел Поправи Заменаве

Пакетот вклучува : 1pcs екран на допир+1 сет поправка алатка1.ве молиме отворете го таблета да се провери ек

Нови 10.1" инчен ЗА AsБелешка Рампа Паметни 10 ME301 ME301 T 5280 N FPC1 Rev 4 Таблета Екран на Допир Панел Стакло бесплат

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го

Нови 8" Инчен Екран на Допир Digitizer Стакло Сензор Панел За Woxter DX 80 DX80 Бесплатен превозот Пакетот вклучува :

трговски опис Zhi Yu Sun Нови 3 инчен Pda Таблета Екран на Допир Digitizer за полнење За Motorola Симбол MC3000 MC3090 MC3 NТопл

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

7" инчен Таблет HOTATOUCH За HC186104 A1 FPCV2.0 екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помог

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата

Откако прием се сметаат за прифатени и прифатени, нема понатамошни обврски ќе бидат дадени на стоки Ако

Please wait...