0
clear
  • 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ 42 LED диоди 5mm IR Led Одбор Инфрацрвена Светлина Одбор За Водоотпорен Безбедност Куршум Камера 90 степени Сијалица 60mm Дијаметар
  • -20%
  • -20%
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ 42 LED диоди 5mm IR Led Одбор Инфрацрвена Светлина Одбор За Водоотпорен Безбедност Куршум Камера 90 степени Сијалица 60mm Дијаметар

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ 42 LED диоди 5mm IR Led Одбор Инфрацрвена Светлина Одбор За Водоотпорен Безбедност Куршум Камера 90 степени Сијалица

DEN 311.04
DEN 296.00

Достапност
Производот е достапен


Драги ценети клиенти,
Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.
Кинески Пролетниот Фестивал доаѓа ,тоа е многу, многу важно фестивал за нас .
Па ќе имаме две недели одмор од 2018.2.08 да 2018.2.26.
Во текот на овие денови,не можевме да брод на производи за да можете и таму ќе биде одложен одговор во Услуга на Клиентите и спор.
Кога на одмор крај,ние ќе работат прекувремено,се обидуваме се потрудиме да ви послужи.
Среќен Денот на Вљубените и Среќна Нова Година!
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ 42 LED диоди 5mm IR Led Одбор Инфрацрвена Светлина Одбор За Водоотпорен Безбедност Куршум Камера 90 степени Сијалица 60mm Дијаметар
Обезбедува 42 инфраред Led диоди светилки, 5mm
Работни valtage : 12 V
Бранова должина : 850 nm
Проекција ангел : факултативен 45-60-90 степени (default 90 степени)
Работата на далечина : 15~30m
Димензии : 60mm
Единица Тежина : 20g
Апликативната леќа : 4mm Фиксна Ирис Леќа
Апликативната школка :

Кон својствата

Број На Модел На:
SD-IR542V
Бренд Име:
MS-мото
Одборот дијаметар:
60mm
Внатрешен Дијаметар:
32-милиметри
моќност:
3.3 W
тековната:
280mA
Прикажување на опсег:
20-35m
снабдување со енергија:
DC12V1-2A
LED тип:
850nm инфраред
led агол:
45,60 90 степени
Се Користи За Објективот:
8мм, 6mm, 4mm Ирис леќа
Се Користи За Домување:
75 Куршум Камера

Производи во категоријата

1.леќа meterial е стакло и метал,без пластика.2.леќи на камерата може да се користи за висока температура и ла

00% Областа Агол Dx Hx V(°) : 108°x82.7 инчи и е поддржан од 2 MP / 3 MP / 4 MP / 5 MP сензор.5 mm ИРИС : Fixed М.3 m Тежина : 40g Дименз

2016 година Нови 1080 P HD МТВ Фиксна 8мм Леќа 38.5 Степени 1 / 2.5" М12 F2.0 Објектив За Безбедност AHD / HDCVI / IP КамераК

[Кратко Инфо]На 3.8 мм Леќа е нова дека е директна замена за повеќето акција апарати како Go Pro Херој 4, SJCAM, XIA

8mm / 12mm / 16mm видео надзор IR КС метал Објектив за CCTV камери,поддршка КС планината,1 / 3" формат,F1.2, фиксна Ирис,

Драги ценети клиенти,Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.Ки

Драги ценети клиенти,Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.Ки

Слика формат(Инчи)1 / 2.5"Фокусна должина(mm)2.8 MMОтворот(D / F)Ф1.8Поле на Поглед115°ПланинатаМ12*0.5Димензии(mm)М12*0.

100pcs 4mm леќа 78 Степени Одбор Леќи на камерата За видео надзор за Безбедност CMOS / CCD ip Камера Бесплатен Прев

Системи за видео надзор леќи 3 MP 1 / 2.7 HD 2.8 mm надзор камера 120 степени, широк агол инфраред М12 леќа нишка на

HD 2mp 1 / 2.7" 3.7 mm Pinhole 90° Широк Агол CCTV ЛЕЌА За CCD / IP КамераКарактеристики : HD 2.0 ПРАТЕНИК 3.7 mm 90° широк агол pinhole

CCTV Леќа 5 MP 1080 P 60degreee 1 / 2.5" 6mm За HD Full HD Камера за видео надзор IP Камера М12*0.5 МТВ Планината AHD Камера borad Спец

SCN0024[Производ Discription] 1.2 MM Fisheye Леќа 1 / 2.3 Инчен IMX117 ИЛИ IMX206 16 Megapixel М12 220 D за 360 Степени Виртуелната Реалност

Б ecause на временската разлика, ве молиме слободно шопинг ~o(∩_∩)o~ Посебни околности цел оставете порака з

HD 5 MP 4.5 мм M7 67 Degrees Гледање Вграден IR Филтер Мини CCTV Леќа за СИТЕ HD Мини CCTV КамериТехнички Спецификации : 1)

Нови IR Одбор HD 2.8 mm 115° Широк Агол ЛЕЌА За видео надзор IP КамераКарактеристики : 2.8 mm 115° широк агол одбор len

Новиот 2.0 mm МТВ широк Агол fisheye леќа 175 степени на влезот guard леќи на камерата За Видео Надзор и видео надз

Нови 25mm леќа Совет конус Метал CCTV леќа М12 конус микролеќи на камерата за видео надзор камера Метал Посоч

Нови IR Одбор HD 3mp 16mm 20° Агол ЛЕЌА За видео надзор IP КамераКарактеристики : 16mm 3mp 20° агол одбор lense за IP CCTV ка

3 MP леќа, 1 / 2 За Цел Pls не двоумете се да контактирате со нас во под услови Намалена цена за големи купувањ

1 / 18" 0.68 mm објектив за OV6920 / OV6922 сензор, 90degree F3.0 М2.1*P0.15 endoscope CCTV леќа леќаМодел : HXPM0250101СЛИКА ФОРМАТ : 1 / 18"СЕН

5 MP 1 / 2.5" 622mm Ф1.6 IR Прирачник Varifocal DC Авто Ирис CCTV Леќа CS Mount за Сите Мегапикселна HD Аналогни IP КамераПремеру

1.леќа meterial е стакло и метал,без пластика.2.леќи на камерата може да се користи за висока температура и ла

Please wait...