0
clear
  • 10.1 инчен Android 6.0 Octa Core 2GB RAM меморија+32GB ROM Автомобил DVD Плеер За Kia Cerato 2007-2012 GPS Радио Стерео 4G SIM LTE TPMS DAB+
  • -20%
  • -20%
10.1 инчен Android 6.0 Octa Core 2GB RAM меморија+32GB ROM Автомобил DVD Плеер За Kia Cerato 2007-2012 GPS Радио Стерео 4G SIM LTE TPMS DAB+

10.1 инчен Android 6.0 Octa Core 2GB RAM меморија+32GB ROM Автомобил DVD Плеер За Kia Cerato 2007-2012 GPS Радио Стерео 4G SIM

DEN 16896.00
DEN 14024.00

Достапност
Производот е достапен

: -20℃ +70℃ / -40℃ +80℃
Превозот
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако купувачите имаат подобар метод за да им помогне јасно царинската управа, ве молиме контактирајте со нас. Фото : JPG, BMP, JEPG, GIF, PNG и др. Во нашето искуство, околу 10% предмети ќе трае подолго отколку што се должи на царинење. Ние само може да испрати ја оваа ставка за да вашиот АЛИ регистрирана адреса, ако сакате да го промените превозот адреса по платени, ние ќе рефундирање на дека прво, и можете да додадете нова адреса во вашиот али и плати за тоа повторно. Гаранцијата ќе ги покрие штетата од несоодветна инсталација, незгода, злоупотреба, злоупотреба, несоодветна жици, и неточни напон работењето на единицата против инструкции на сопственикот прирачник.
Гаранција и Враќање :
Сите наши објекти се тестирани за да се обезбеди работи правилно пред превозот.0, Поддржува A2 DP Bluetooth IC MT6625 Именик : Поддршка на Микрофон : Изградена во (Надворешна Поддршка) Датотеката за Управување со Главните Функции : Поддршка даунлоадирајте, инсталирајте и избришете повеќе од илјадници на андроид апликации Службен Софтвер Edit : Поддршка за читање и уредување на Word/Excel/Powerpoint/PDF/TXT Алатки за Комуникација : Skype, Gmail, Twitter, Facebook, VK итн 3 D Игри : Поддршка Хардверски Спецификации Работен Напон : DC+10. Ве молиме да не информирате на причината на вашата нарачка поништување и да ни испрати јасна слика или видео како доказ.
Ние ги користиме на курирската служба DHL и ЕМС за нашите меѓународни пратката и ако можете да изберете локација за подигнување ние ви препорачуваме да ја користите.0 (64-bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција : MT3562 Octa Core, ARMCortex-A53, 1.
Сите наши објекти што доаѓаат со 12-месечно Производство Гаранција.
Ако вашата адреса е PO BOX, Изразат ќе одбие да го испорака па ќе треба да обезбеди уште една адреса, ви благодариме за вашето внимание.
На важечки период на замена е од 14 дена од денот на приемот на објектот, ако овој објект има било каков проблем, кога ќе пристигне, ве молиме слободно контактирајте со нас и имајте на ум чувајте го во оригинална состојба
Тоа е купувачот одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас. Ние обично се пишува на објектот име "автомобил видео систем". ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 10-20 работни денови за испорака до повеќето од меѓународните градови. Екранот се Прикаже : Дигитални TFT LCD Монитор 16 : 9, Резолуција : 1024*600 Екран на Допир : 2.11 b/g/n, компатибилен WLAN 4 G : Вграден-во 4 G Модул (Вметнете SIM Картичка Директно) GPS GPS МРАВКА Чип : Mediatek MT6625 Мапата за Складирање : Вграден Блиц или SD-Картичката Мапи Поддршка : i Go, Navitel,Tomtom, Sygic, Google онлајн мапа итн Мултимедијални 1080 P Видео Игра : Поддршка за USB : 3 X USB Порт Видео Формат : avi, mkv, mov, mp4, mpeg, mpg, rmvb, flv, H.

Кон својствата

Специјални Функции:
CD Player,Bluetooth,Екран на Допир,ТВ,Мобилен Телефон,ДВД Плеер,MP3 Плеери,FM Предавателот,CD-RW,Радио Тјунер,Вграден GPS
Инсталирајте Големина:
2 din
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,CD,WMA
Големина На Дисплеј:
>10
Бренд Име:
Ownice
Материјал Тип:
ABS
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Напон:
12V
боја:
Црна
Објектот Големина:
44*28*16
Резолуција:
1024 * 600
Компјутерската Меморија Големина:
2G
Објектот Тежина:
3.5kg
Име На Модел:
1741P
Од Моќ:
4 * 45W
Octa Core ПРОЦЕСОР:
MT3562 Octa Core, ARMCortex-A53, 1.3-1.6 GHz
Макс Надворешна Меморија:
64g
Оперативен Систем:
Андроид
Екранот:
10.1 инчен 2.5 D+IPS+Нано HD Капацитивни Пиксели
ROM:
32g
На OSD Јазици:
Хинди, Словенечки, Велшки, Хаити Creole, Српски, Шпански, Турски, Ru

Производи во категоријата

20 видови на јазикGPS Конзола Јазик : вистинскиот глас и јазикот на екранот зависат од GPS софтвер кога се ко

На важечки период на замена е од 14 дена од денот на приемот на објектот, ако овој објект има било каков пр

(Сино) ANGIBABE жица пролет USB Кабел 2 A 1 M DIY пломба Дијамант Брзо Полнење Кабел за Податоци за Android

Оригинални нови SFP101 N 15 PINS Со loader P101 N 15 PINS Со механизам од оригиналниот

Оригинални нови TDM202 Пластичен механизам SFHD850 SFHD850 HD850 TDM202 DVD Ласерски леќи со механизам

100% оригинални нови HPC1 LX HPC1 L HPC1 LX HPC1 L CD ласерски леќи

Оригиналниот ДВДM5 DVD М5 SFHD88 SFHD88 S SFHD88 CPH DVD ласерски леќи со механизам

ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 1020 работни де

Оригинални нови CK5000 CK5000 NEW bluetooth модул за ХОНДА, ТОЈОТА BMW МЕРЦЕДЕС LEXАвтомобил navitation систем

Оригинални нови SFBD415 BD415 SFBD415 Сина леќа / SFBD415 / SFBD415 E BD19 ЛЕЌА ( SFBD415 SFBD415 E SFBD415 E20 L SFBD415 E20 L ЛЕЌА

Оригиналниот RF510 T RF510 T DVD мотор за cd player

Над 95% може да се дојде до купувачите без никакви Даноци Овие трошоци се на купувачот одговорност...

Please wait...