0
clear
  • Сјајот чипка ткаенина сива нигериската чипка африкански tulle чипка ткаенина со sequins висок квалитет за вечер dress5yard/многу
  • -20%
  • -20%
Сјајот чипка ткаенина сива нигериската чипка африкански tulle чипка ткаенина со sequins висок квалитет за вечер dress5yard/многу

Сјајот чипка ткаенина сива нигериската чипка африкански tulle чипка ткаенина со sequins висок квалитет за вечер dress5yard/многу

DEN 4224.00

Достапност
Производот е достапен

2016 година Африкански кабелот чипка, CA333 француски Нето Чипка Ткаенина и со камења За Свадба Партија се облекуваат Везови tulle beaded чипка ткаенина

Кон својствата

Техника:
Ткаени
Шема:
Варени
Ширина:
130
Nonwoven Техника:
Spunlace
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Функција:
анти-мирис
Бренд Име:
ДИ ТИ SI
Материјал:
100% Памук
Тип:
Маскирна Ткаенина
Плетени Тип:
weft
Стил:
Herringbone
Велур Ткаенина Тип:
no

Производи во категоријата

Новиот Објект Промоција!Печатени Лен Памучна Ткаенина за шиење1.Материјал : Памук, Лен ткаенини2.Стил : Т

ЗА ПОВЕЌЕ ПРЕДМЕТИ, ве молиме кликнете на следниот линкChainho,Сива Цртан филм Печатени Twill Памучна Ткаенин

Добредојдовте во посета на мојот продавница5 дворови / парче5yards=4.57 мете рШирина : 130150 CM долго : 4.57 метар

Новиот Објект Промоција!Печатени Лен Памучна Ткаенина за шиење1.Материјал : Памук, Лен ткаенини2.Стил : Т

Добредојдовте на Радоста продавница,Слободни трговскиИме на производ : дворобоена ткаенинаМатеријал :

Добредојдовте на нашата продавница и да уживате во вашата шопинг !Ако имате било какви прашања на нашит

Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушти суровини раб, и има 15 cm отстапување постои Намалување

Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушти суровини раб, и има 15 cm отстапување постои...

1 метар Берберски Руно Ткаенина camo Fleece Шу Velveteen за DIY играчки sleepcoat пижами nighty bedgown материјалAnswer : ________________

Нобеловата 50x160cm Цветаат Пурпурна Трендафил Цвеќе Печатени Памучна Ткаенина за quilting постелнина крпа DIY

Се препорачува : ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШИТЕ СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ, НАЈДОБРО Е MOQ И ЦЕНА ЗА ПАНДЕ

Новиот Објект Промоција!Печатени Лен Памучна Ткаенина за шиење1.Материјал : Памук, Лен ткаенини2.Стил : Pla

БЛОК EMF сива Антизрачење Ткаенина за долна облека облека за Нега : Машина перат со студена вода(под 30 centiс

Brocade Кинески Текстил, Облека Антички кимоно Перница COS високи облека ткаенини Паун опашкаставка детали

Добредојдовте во мојата продавница, Ако Цел до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинНемет

Ширина : 137cmТежина : 14 MOMME(1 MOMME=4.3056 r / М 2)Состојки : памуктежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел...

Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.Не се одговорни за било обичај должност увоз даноч

Ширина : 108 смДебелина : g / m, 19 newcomb.19 momme дигитални инкџет водат свила сатенскиСлика :

Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушти суровини раб, и има 15 cm отстапување постои Намалување

метарМатеријал : 100% памук Димензии : 100cm*160cm / парче Пакет : 1 парче 100*160cm Карактеристики : Екопријателски о

ПРОИЗВОД СЦЕНАРИЈАПримена : Тоа се користи за да Софи, рачно изработени diy tablecloths, завеси, backdrops итн.Ве мол

Прилично 50x160cm Голем и Мал Пурпурна Цветаат Цвеќиња Печатени Памучна Ткаенина Флорални Ткаенина за quilting

Please wait...