0
clear
  • 85PCS Опрема Комбинации WG031 Сите видови на опрема оска Играчка автомобил прибор за Моторни фитинзи појас Вратило ракав решетката и со назабена
  • -20%
  • -20%
85PCS Опрема Комбинации WG031 Сите видови на опрема оска Играчка автомобил прибор за Моторни фитинзи појас Вратило ракав решетката и со назабена

85PCS Опрема Комбинации WG031 Сите видови на опрема оска Играчка автомобил прибор за Моторни фитинзи појас Вратило ракав решетката

DEN 239.52
DEN 228.00

Достапност
Производот е достапен


2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Пријателски Потсетник Почитувани клиенти : Доколку наредбата не надминува 5 долари , ние ќе го избере економска логистика , Тоа не може да го пратите на испорака на информации, транспорт и испорака треба долго време , лесно можат да се изгубат пакети на половина пат, Со цел да се осигура точноста на логистика и нашата помош, ве Молиме да купите вистински вкупниот износ на објектот над $5 (може да се купи различни производи, заедно),
Кул карактеристики : нема повторување!!!
Четири видови на сектор опрема : 28 заб сектор, 21 заб сектор, 15 заб сектор, 12 заб сектор
Црв опрема три вида : 6-6, 6-7, 6-8
Главната оска од ведро оска : D : D дупка 3, 4mm дупка, тркалезна дупка 2. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.И корисни коментари за други клиенти.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
Време на испорака само за референца. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.

Кон својствата

Број На Модел На:
WG031
Материјал:
Пластични
Забот Профил:
Bevel Опрема

Производи во категоријата

најлон пластични чекор поттикне опремаМо : 0.8 M, Забите=37создаден големина На : 4mm,5mm,6mm,8mmнадворешниот дија

Внатрешниот дупка : 5 Вкупна дебелина : 12, Заб дебелина : 6, Чекор дијаметар 10*6+М4 жица

Направени од високо квалитетни пластични, дебел материјал, мала тежина, трајни прецизност, долг животен

Дувачкиот Поттикне ОпремаТИП : 1 M40 T , Забите=40Создаден D=6mm,6.35 mm,7mm,8mm,10мм,12mm( кој го понесе големина ти треб

Метал опрема 0.8 умре 55 заби 8мм централна дупка

најлон пластични чекор поттикне опремаМо : 0.8 M, Забите=24создаден големина На : ,4mm,5mm,6mm,8mmнадворешниот диј

ЗАБЕЛЕШКИ : Bevel опрема вози 90 bevel опрема за пренос сооднос од 2 : 1Главно се користи : метал / мувла / механич

мини струг брзини , Метал Машина за Сечење брзини спецификација : материјал : метал,челик количина : 18pcs /

Воведувањето на C45 челик 20teeth 1.5 М поттикне опрема со 13mm ширина 10мм централна дупкаПакување : 1.Ние го прод

најлон пластични чекор поттикне опремаМо : 0.8 M, Забите=32создаден големина На : 4mm,5mm,6mm,8mmнадворешниот дија

EPMAN Брза Промена Краток Фрли Shifter Комплет за Тојота MR2 SW20 SW22 GT GTS 3 SМОБ / GTE 8999Тип : Краток Фрли Shifter Примена :

Намалување размер : 1 : 5 [е да се однесуваат кон црв да се претвори 5 врти 1 врти црв тркало да се претвори к

1.5 М30 T намалување размер : 1 : 30 45 Steel црв опрема редуктор пренос делови носеше опрема дупка : 10мм род дупка

Please wait...