0
clear
  • 3.5 Екран на Допир За Алкател Еден Допир Pixi 3 4009 4009E OT4009 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет
  • -20%
  • -20%
3.5 Екран на Допир За Алкател Еден Допир Pixi 3 4009 4009E OT4009 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

3.5 Екран на Допир За Алкател Еден Допир Pixi 3 4009 4009E OT4009 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 246.72
DEN 234.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Екранот:
3.5
Бренд Име:
AQIOU
Број На Модел На:
За Алкател Еден Допир Pixi 3 4009 4009E OT4009
Компатибилен Бренд:
Алкател
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За Алкател Еден Допир Pixi 3 4009 4009E OT4009 Екран на Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Производи во категоријата

За Meizu М5 Note / Meilan Note5 Забелешка 5 на Екранот на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран на Допир Па

За Леново S850 Екран На Допир Digitizer Панел Пред Стаклена Леќа Сензор Екран Осетлив На Допир Поправка Делови

За Xiaomi Mi А1 Mi A1 MDG2 Екран на Допир+tools Стакло Digitizer Сензор Touchpad Замена Пред Glass екран на Допир Панел на Допир

За Xiaomi Redmi 3 S 3 S Redmi 3 Про Екран на Допир + tools Digitizer сензор екран осетлив на допир digitizer сензор предниот пане

100% Тестирани Висок Квалитет За Samsung Галакси Core 2 СМG355 G355 Екран на Допир Digitizer Стакло Замена на Делови Напо

> Не го изложувајте батеријата на влага и вода, не го стави на висока температура средина.Црна, Бела За Meiz

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе

За Letv Ле max 2 X820 X821 X822 X823 X829 Екран на Допир + tools Стакло Digitizer Сензор Touchpad Замена екран осетлив на допир БЕСП

За Philips Xenium W8510 Екран На Допир Digitizer Предниот Панел Стакло Сензор Замена Црна Боја Бесплатен Превозот +Ал

> Не расклопување или промена на структурата на батеријата Нашите цени не вклучувајќи го дестинација ца

ЕПА Technology Co.,Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на инду

4.0" За Samsung Галакси Тренд GT S7560 S7562 Екран на Допир Digitizer Сензор Замена на Оригиналните екран на Допир Панел

Компатибилна со Моделот : За DOOGEE X6 / X6proВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% прове

Please wait...