0
clear
  • Нови Пристигнување E27 E26 B22 2835SMD LED светилка Пламен Ефект Оган Светилки 5W глобална напојување за AC100-265V Треперење Емулација пламен Светла 1800K
  • -20%
  • -20%
Нови Пристигнување E27 E26 B22 2835SMD LED светилка Пламен Ефект Оган Светилки 5W глобална напојување за AC100-265V Треперење Емулација пламен Светла 1800K

Нови Пристигнување E27 E26 B22 2835SMD LED светилка Пламен Ефект Оган Светилки 5W глобална напојување за AC100-265V Треперење

DEN 687.36
DEN 406.00

Достапност
Производот е достапен


Нови Пристигнување E27 E26 B22 2835 SMD LED светилка Пламен Ефект Оган Светилки 5 W глобална напојување за AC100-265 V Треперење Емулација пламен Светла 1800 K
Спецификација : Тип на Производ : LED Пламен ефект Сијалица База Тип : E26 /E27/E26 Светлосен Извор : SMD 2835 99pcs Epistar Чипови Форма Тип : Тубуларна Школка Материјал : PC (Отпорноста на 105℃) Напон : AC 100-265 V Wattage : 5 w Боја Температура : 1800 K Светлосен Интензитет : 650 lumens Зрак Агол : 360 Степени Димензии : Дијаметар 46mm x Висина 125mm Карактеристики : Вештачки Жив Оган,Динамичен Движат Пламен ,Симулираат Природата Оган Треперење Пламен,но flameless,Безбедно и Енергија Заштеда На Led Извор на Светлина,Замена на Tradicional Гас Фенер,на Пример, Retrofit Масло Светилка, Ураганот Светилка Атмосфера Расположение Светилка,Украсете го Вашиот Простор со својата Портокалова Топол Пламен Боја,Ви Даде Мирен Романтични и да се Релаксираат Моментот Кога Светлината До Еден Оган, Пламен Светилки,а Потоа И со Џез Музика, и да ви Помогне да спијат полесно, дај Осаменоста Од Твојата Душа Апликација : Места На Античкиот Класичен Стил Како црква,замокот,манастир,Спална соба,Дневна Соба,Бар,Хотели,Ноќни Клубови,Отворено Градини,Вили,свадба декорации,Партијата,Но, за Подобар Ефект од Оган, треба да се користи Мраз Стакло Светилка сенка и E26 Нагоре Вдлабнатина(како и повеќето табела светилка,подни Светилки) Иновации осветлување,Иновативни Подароци За Деца,Мажи И една Жена,на Големо Изненадување на Роденден Како Cosplay светла,Донесе Можете Да Запомнете Старите Добри Времиња Кога светне Во Прекрасната Вечер,Креативен Оган Светилки дејствува Како Филм & ноќта на Вештерките Лажни Оган Proops E26 Штекер Месинг Боја,Пријатна гроздобер оркестарот,глобална напојување за AC100-265 V,7 W,Пламен-како Боја 1900-2200 K,Висок Стандард за Квалитет ,Сертификати CE/ROHS/ЕМС/PSE Пакет : 1 XE27/E26/B22 LED Оган, Пламен СВЕТИЛКИ

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Жолта
Wattage:
5w
боја:
E27, E26, B22
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
2%
Просечен Живот (часот):
50000
Зрак Агол(°):
180°
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Обликот:
Бар
Температура На Боја:
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Напон:
AC 100V-265V
Бренд Име:
ERANPO
Должина:
125mm
База Тип:
E27/E26/B22
Тип:
E27 E26 2835SMD LED светилка
LED Светилки:
LED светилка Пламен Ефект Оган Светлина
Модел:
Оган Светилки
Карактеристики:
5W Треперење Емулација пламен Светла
LED СВЕТЛА:
пламен Светла
Сијалица Светла:
LED Пламен Ефект Сијалица
Гаранција:
3 Години
боја:
пламен Светла 1300K глобална напојување за AC100-265V

Производи во категоријата

Спецификации : База тип : GU10 / MR16 Напон : AC220 V Школка Материјал : Трајни отпорни на Топлина Стакло Моќ : 4 W LED

НИ 1.09 / парче НАС 0.86 / парче НАС 1.00 / парче НАС 27.99 / парче НАС 1.99 / парче НАС 5.68 / парче НАС 5.99 / парче Н

Добредојдовте На Vcan Фабриката Во Led Светло Предмети За 8 Години Конкурентна Цена, Добар Квалитет, Уживаа

Висината на надоместокот што се однесуваат до враќањето мејлинг треба да биде превземено од страна на К

1.Тип на производ : 115734 SMD2.Влезен Напон : од 12 / 24 VDC3.Моќ Дисипација : 6.2 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 680740 LM5.Зрак Аг

Карактеристики : LED Bluetooth Музички СијалицаМоже да се контролира преку паметен телефон или таблет е BluetoothL

3 W E27 / 10 W RGB LED Светлина, Крушка Светилка на Вниманието Шарени светилки 16 Бои Менување + 24key IRДалечински Ко

E14 Dimmable LED Пченка Светлина AC напон 220 V 45 64 80 126 Leds 12 W 18 W 21 W 25 W Висока Прозрачна Флукс 4014 SMD Без Треперење Све

E12 E14 B22 E26 E27 LED Пченка Сијалица 22 W 27 W 30 W 36 W 7030 7020 SMD Супер Светлина Светилка AC 110 V265 V центарот на Вниманието

Функција : База тип : E27Моќност : 3 WТекст : AC 85265 VСветла боја : Црвена, Зелена, Сина, Бела, Портокалова и така

1.Тип на производ : GY6.3527 SMD2.Влезен Напон : AC / DC12 V3.Моќ Дисипација : 4.86 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 480590 LM5.Зрак Аго

Предмет Тип : LED Светилки Зрак Агол(°) : 120° LED Чип Бренд : Epistar Просечен Живот (часот) : 50000 База Тип : GU10 Облик

LED ЦевкаОпис На Производот : 1 Спецификација : T8 ЛЕР Цевка 2 Чип бренд : Samsung3 10 W Должина : 600mm4 14 W Должина : 900mm

dianxiaobao_1dianxiaobao_210pcs / многу 2018 нови 129*17.5 mm 6 мрежи флексибилни кочан led лента сијалица светлина ладно бела к

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

tures : Сосема нов и висок квалитет Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталира

E27 / E26 PAR30 ЛЕР Светлина, Крушка Светилка 35 W 24 Leds 30 Leds центарот на Вниманието Светилки AC110265 V Лер Песна Свет

Профил LED цевка1 T8 интегрирани цевка2 Одлична процесот на производство3 CE,FCC,Ro HS,TUV,ССА,PSE одобрување4...

Опис на производот : Спецификации : 18 SMD 5050 led сијалицаСветилка главата модел : BA15 S 15 мм една опашка на ра

Трговија на ГОЛЕМО!!10 W Висока Моќност LED Чип Сијалица IC СМД, Floodlight светилка лежиште, Боја : Бела / Топло бе

Бесплатен превозот pcb крушка светилка интегрирани Возачот SMD2835 led PCB светилки 3w 5w 7w 9w led осветлување собра

1.Тип на производ : GY6.3527 SMD2.Влезен Напон : AC / DC12 V3.Моќ Дисипација : 4.86 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 480590 LM5.Зрак Аго

Карактеристики : Нови Led диоди, тоа им дава на излез светла и удобно светло боја.Погоден за паб, изложба, к

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ние ќе рефундирање на дека целосна по

2 Поставува КРИ XML2 LED XML2 T6 У2 10 W Бела LED Emitter чип 20 MM Купер PCB+Текст 3.7 V~15 V LED драјвер freeshipping XLamp XML2 Највисоко В

tures : Сосема нов и висок квалитет Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталира

OLYMLED Осветлување Производителот, добредојдовте да ја посетите нашата продавница и да било цел истрага3 W

Ниска потрошувачка, висока осветленост.2,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕве

Please wait...