0
clear
  • 2017 есен овча кожа облека женски кожна јакна краток outerwear мотоцикл дизајн Мото jaqueta де couro QH1055
  • -20%
  • -20%
2017 есен овча кожа облека женски кожна јакна краток outerwear мотоцикл дизајн Мото jaqueta де couro QH1055

2017 есен овча кожа облека женски кожна јакна краток outerwear мотоцикл дизајн Мото jaqueta де couro QH1055

DEN 4688.16
DEN 2391.00

Достапност
Производот е достапен


2017 есен овча кожа облека женски кожна јакна краток outerwear мотоцикл дизајн Мото jaqueta де couro QH1055
Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани Памук-Поместена Вест YP0030
Големина(cm) рамо биста должина sleerel - XL 38 82 60 58 - 2 XL 39 86 61 58 - 3 XL 39 90 62 59 - 4 XL 40 95 63 59 - 5 XL 41 100 64 60 - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Кон својствата

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Монтажни Дел:
Никој
Бренд Име:
IQKXAJO
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
QH1055
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Патентите
Материјал:
Faux Кожа

Производи во категоријата

2018 Нова Пролет Есен Faux кожени Јакни Тенок XДолго Домот на Стп Windbreaker Грб Плус Големина Жените Тенка Прила

Answer : ___________________________ Note : Ние секогаш се прогласи парцела помалку од 15за да се избегнат високите даночни

детали за производотГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАS shoulder37 chest82 body49 sleeve58М shoulder38 chest86 body50 sleeve59L shoulder39 chest90 body51 sleeve60XL sh

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Има

Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете ваш

Во светот Превозот со следење на бројЕдинствената Вистинска Кожа & Крзно ТукаМодел Бр : P3750 Материјал : О

2017 Есен Зима Overcoats Долго Кожна Јакна Жените Ровот Палта Со Лак Вратоврска Половината Faux Кожа Една Гради W

Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мере

Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете ваш

Мерење Во CM Големина на Градите Должина Рамо Ракав S 82 47 31 58 M 86 48 32 59 L 90 49 33 60 XL 94 50 34 61Мерење Во Инчи Големи

Answer : ___________________________ Note : (1) следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачо

Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Рамо Градите, Половината Должина на Ракав S 37 84 76 53 57 M 38 88 80 54 58 L 39 9

Важно известување) : 1 Поради различни монитори, секој компјутер покажува сликата боја може да биде малк

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската ве Молим

Големина Должина Градите Ракав Рамо Тежина S 86cm 84cm 58cm 35cm 50kg М 87cm 88cm 59cm 36cm 5055kg L 88cm 92cm 60cm 37cm 5560kg XL 89cm 96cm 61cm 38cm 6

Please wait...