0
clear
  • 3.7 V 900mAh Li-ion Батерија за SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000 SJ8000 SJ9000 Дигитален Видео Камера видео камера
  • -20%
  • -20%
3.7 V 900mAh Li-ion Батерија за SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000 SJ8000 SJ9000 Дигитален Видео Камера видео камера

3.7 V 900mAh Li-ion Батерија за SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000 SJ8000 SJ9000 Дигитален Видео Камера видео камера

DEN 292.32
DEN 219.00

Достапност
Производот е достапен


1pcs! 3.7 V 900m Ah Li-ion Батерија за SJ4000 / SJ5000 / SJ6000 / SJ7000 / SJ8000 / SJ9000 Камера
Главни Карактеристики :
- Тенок и пренослив дизајн, лесно да се носат.
- AC Десктоп Ѕид Полначот Текст : AC 100-240 V.
- Со цел да брзо и безбедно се наплаќаат дигитална камера и видео камера батеријата.
- Екстра моќ за вашиот дигитален видео камера / видео камера.
- Висок капацитет / батерија Li-ion батерија.
Спецификации : Функција :
- Тенок и пренослив дизајн, лесно да се носат.
- AC Десктоп Ѕид Полначот Текст : AC 100-240 V.
- Со цел да брзо и безбедно се наплаќаат дигитална камера и видео камера батеријата.
- Екстра моќ за вашиот дигитален видео камера / видео камера.
- Висок капацитет / батерија Li-ion батерија. Име : батерија за SJ4000 Номинален Напон : 3.7 V Компатибилен : SJ4000 Капацитет : 900m Ah Производ Тежина : 17 G / 0.60 Унца Пакет Димензии (L*W*H) : 35*30*12 ММ / 1.38*1.18*0.47 Инчи Пакет Тежина : 23 G / 0.81 Унци на Мало Пакување : Да, Општо Кутија EPC_BTY_10 Y Пакет Вклучува :
1 x 3.7 V 900m Ah батеријата.
НИЕ и Ветуваме на :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Кон својствата

Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
-
Батеријата Број:
1pcs
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
900mAh
Место на Потекло:
Guangdong, Кина ( Копно )
Гаранција:
1 година
Номиналниот Напон:
3.7 V
Компатибилен:
sj4000

Производи во категоријата

NiМЗ 2.4 V 800m Ah Батерија Mitusmi2 P BT1008 NIMH ААА*2 2.4 V 800m Ah PK0053 Пакет на 5Бренд : PKCELLМатеријал : НуМЗКапацитет : 800m AhНап

Спецификации : Големина : 9 Volt(6 F22) Напон : 8.4 v (МНОГУ Важно да се знае ова,тоа значи нормален работен напон

​Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 1000m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V ААА 1000m AhГолемина : AAAНапон : 1.2 VНормалн

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :394285Димензија : Дебелина(± 0.4)

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :504760Димензија : Дебелина(± 0.4)

100% сосема нов висок квалитет CR123 A 3.7 V литиум батерија Модел : CR123 A (16340) Материјал : литиум железо фосфат Ка

сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :351420Димензија : Дебелина(± 0.4)

Модел : ЕЛ 5570100Димензија : Дебелина(± 0.3)x Width(± 2)x Length(± 3)(mm)5.5×70×100Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 3900m AhОко

Капацитет : 2100m Ah Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе изј

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :397095Димензија : Дебелина(± 0.4)

1 Батеријата Објект спецификите :(1pcs)Бренд Име : Liiito KalaМодел : VTC6Тип : LiIon 18650Номиналниот Капацитет : 3000ma

Модел : ЕЛ 356378Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.5x63x78Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 2000m AhОколу

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :505860Димензија : Дебелина(± 0.4)

Liitokala lii 500 откривање на вистински капацитет : (32003300mah)Спецификација : Име на производ : NCR1865034 B Батерија

Please wait...