0
clear
  • За MSI GE60 MS-16GF1 MS-16GF ЛАПТОП ПЛОЧА SR15E I7-4700HQ N15P-GT-А2
  • -20%
  • -20%
За MSI GE60 MS-16GF1 MS-16GF ЛАПТОП ПЛОЧА SR15E I7-4700HQ N15P-GT-А2

За MSI GE60 MS-16GF1 MS-16GF ЛАПТОП ПЛОЧА SR15E I7-4700HQ N15P-GT-А2

DEN 18539.52

Достапност
Производот е достапен

но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад . Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата .Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница .EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме .Вашето задоволство е наша цел. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината. Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1.

Кон својствата

Пристаништа:
Мини USB,Wifi,USB 2.0,Ethernet,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Примена:
Лаптоп
Објектот Состојба:
Користи
Бренд Име:
KOOLASON
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Почетен Датум:
2013
Чипсет:
Intel H87
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
Форма Фактор:
ATX
FSB / ХТ:
1667
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Чипсет Производител:
Intel
Број На Модел На:
GE60
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Меморија канал:
Двојно

Производи во категоријата

Секоја промена на превозот адреса,pls љубезно ве советуваме да ни пред пратката Ако имате било какви праш

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молим

Ако го промените вашиот ум,за да купи погрешен точка, тоа би можело да се врати во рок од 7 дена откако ќе

Топла продажба F551 MA X551 MA D550 M плоча за AsX551 MA REV2.Јас ќе се промени превозот начини да ЕМС За нас : Ние сме про

Ако ви треба голема количина, Ние ќе ви даде некои попуст.се враќа мора да го задржи својот изглед како ш

​2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress...

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа

ГАРАНЦИЈА1 Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени Кога ќе платат за тоа, б

За пост купување помош или информации ве молиме контактирајте со нас Ние поддршка на пратката од страна

Ве молиме Посетете ја нашата страница за да не контактирате доколку ви треба било каква помош, ние одгов

DHL Хонгконг песна Нема.матични плочи ќе се целосно тестирани пред превозот2.Ако ви треба голема количина

За пост купување помош или информации ве молиме контактирајте со нас.Испорака : 1 Ние искрено се надевам

Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку

1,рок на Плаќање : T / T и запад унија.2,Гаранција : 30days ( да биде валиден, како што се на cargos)Забелешка : ако на

Оваа плоча компатибилен со мојата матична плоча?Може да се земе вашето оригиналната плоча фотографии з

1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање 2.Од безбедносн

X450 LB плоча X450 LC REV2.2 Плоча I7 Процесор4500 U Ge Force GT 740 M 100% тестПочитувани купувачи : Добредојдовте на шопинг в

DA00 P6 MB6 D0 578701001 за hp compaq CQ71 G71 Лаптоп Плоча GM45 DDR2 Слободен ПРОЦЕСОРВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната

Lapsaipc Рударство Посебен Столб Картичка 1 вклучете го 4 PCIE PCIE Слот ,1 до 4 PCIE Адаптер ,Еден до Четири USB 3.0 Руда

Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од датум на издавање,ние ќе го промени уште една з

Please wait...