0
clear
  • FAJARINA Ретро Чиста Cowskin Кожен Појас Дами Мода Црвено Кафеав Затворач Токи Cowhide Појаси за Жени, Украс 28mm N17FJ463
  • -20%
  • -20%
FAJARINA Ретро Чиста Cowskin Кожен Појас Дами Мода Црвено Кафеав Затворач Токи Cowhide Појаси за Жени, Украс 28mm N17FJ463

FAJARINA Ретро Чиста Cowskin Кожен Појас Дами Мода Црвено Кафеав Затворач Токи Cowhide Појаси за Жени, Украс 28mm N17FJ463

DEN 2304.00
DEN 1198.00

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на FAJARINA е Продавница Топло совети : ве Молиме љубезно се земе мерка на половината на првиот и потоа да го изберете соодветна големина сакате. На секое прашање, pls-мејл или порака ни слободни. ви благодариме.
Начин на плаќање
-Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка, можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот
-Ние сме превозот со Кина пост воздух mail и e-пакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката.
Повратни информации
-Ако има било каков проблем со стоката, ве Молиме контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Негативни повратни информации не може да го реши секој проблем. ние сме искрени продавачот, ве молиме дозволете ни да се почитуваат едни со други. Вашиот признавање е во наша моќ да се движи напред .Се надевам дека ја добиете вашата 5 ѕвезда повратни информации,благодарение толку многу!
Политика На Враќање
-Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или испраќање во рок од една недела.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, а купувачот е одговорен за враќање поштарина.
Контактирајте со нас
-Ако имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.
Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата. Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно. Ви благодариме.

Кон својствата

Појас Должина:
100cm, 105cm, 110cm
Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
3.0 cm
Тока Должина:
6.2 cm
Бренд Име:
FAJARINA
Број На Модел На:
N17FJ463
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Тока Ширина:
3.5 см
Атрибут:
Добар квалитет
Појас Должина:
100-110cm
рака тока:
pin тока
рака тока материјал:
легура тока
Појаси Големина:
2XS,XS,S,M,L,XL,XXL или 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,38,40,41
Име:
Дами Ретро Појас
боја:
црно кафе браун
дизајн:
Уникатен дизајн
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Производи во категоријата

dianxiaobao_3dianxiaobao_4.Ние ги испратите сите пакети може да се следи, бесплатен превозот преку (Ali Express Стандард П

Боја : Црна, Сина, Црвена Материјал : Цинк легура agio+Cowhide кожа промена на слузницата на вториот кат Ширина

Добредојдовте на FAJARINA е Продавница Топло совети : ве Молиме љубезно се земе мерка на половината на првио

Појас ИНФОРМАЦИИ Пол Мажи Боја Шарени, Како слика покажува Материјал СТП Кожа Големина Должина : 110 CM;115 CM

2018 Врвен Квалитет Мазна тока Вистинска Кожа Жените Појас Широк Cowhide Мала Пчела Тока Занитвам Појас За Же

Добра декорација и самоодбрана производи улогата на ремени во нашиот живот не може да се игнорира, Стил

Кожен појас телоширок : 3.8 cmДолжина; 105110 cm 115120125cmКвалитет;Вистински cowhideОва не беше agio појас телоМатериј

Добредојдовте на FAJARINA е Продавница Топло совети : ве Молиме љубезно се земе мерка на половината на првио

Е применливо : 2.5 cm 4.5 цм ширина на појас Материјал : цинк легура метал Еден Тока само Не е целосно појас...

Реден број : V27Материјал : полиестер+еластиченГолемина : тоа е за 68cm должина, но тоа е еластична, најдолго

1) Појас Материјал : Еластична полиестер webbing2)Тока : железо тока3) Ширина : 1.8 cm4)Појас Должина : 100cmДоколку н

Кул мажите појас Вистинска Кожа Западен каубој појас Дивиот Запад каубој појасАмериканската каубој до

ГОЛЕМИНАДолжина : 13cmШирина : 4cmМаксимална : 16cmAnswer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инченanswer : ___________

Наслов Yienws Борба против Воена Опрема Тактички Појас Мажите Најлон Метал Тока Удар Надвор Ремени НАС Арм

Производ РЕМЕНИ Материјалот за Ткаење Големина 6080СМ Бренд Број YBT60043 Боја Црна,Бела Забелешка : Вештачки

Please wait...