0
clear
  • Силикони во континуитет повторно се Раѓа Кукла играчки Магнет pacifier NPK DIY додатоци Магнет pacifier за раѓа кукла играчки бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
Силикони во континуитет повторно се Раѓа Кукла играчки Магнет pacifier NPK DIY додатоци Магнет pacifier за раѓа кукла играчки бесплатен превозот

Силикони во континуитет повторно се Раѓа Кукла играчки Магнет pacifier NPK DIY додатоци Магнет pacifier за раѓа кукла играчки

DEN 725.28
DEN 551.00

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Магнет pacifier, погоден за раѓа симулација кукла, pacifier имаат магнетни, стави магнет внатрешноста на куклата главата устата да си го цица.
Прероди кукла DIY додатоци

Кон својствата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
N1133
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Предупредување:
не мултифункционален
Бренд Име:
OtardDolls
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Тип:
Додатоци

Производи во категоријата

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Ние работим

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИНА : 50pcs(25pairs)ДИ

Answer : ___________________________ Note : на 10мм е 10.5 mm 13mm е 13.5 mm 16mm е 16.5 mmПрирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешк

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

100 Pairs / Многу Големо Топла Измешани Стилови Убава Висока Пета Чевли Сандали Кукли Додатоци Чевли Кукла Ч

Answer : ___________________________ Note : Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешка.Вистинска боја на објектот м

Големина : 15cm * 100cm За боја прашања, фотографии, направени во вид! Бидејќи светлината или на екранот може д

Молиме Забележете : 1 Цел на повеќе од $200 , со бесплатен превозот од express до САД, Австралија, Сингапур.2 Цел

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

Нова Прекрасна Шума Стил Мрежа одговараат( 6pcs)за BJD MSD YOSD 1 / 4 1 / 6 Кукла Облека / ОблекаОбјектот покажува : С

започнетекрајотдобредојдовте во мојата продавницаве молиме кликнете тука : Оваа точка одговара со : ку

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

Чевли големина : 6.5 см * 3cm,Добри се за : Шарон кукла, 1 / 4 BJD кукли, а друга нога должина 6cm рачно изработени

Големина : 15cm * 100cm&25cm*100cm За боја прашања, фотографии, направени во вид! Бидејќи светлината или на екранот

Please wait...