0
clear
  • 1pcs 13.56 mhz Картичката Електронски кабинет за заклучување за Сауна/Swimming/Фитнес/Одморалиште/Хотел/Фитнес Шкафче
  • -20%
  • -20%
1pcs 13.56 mhz Картичката Електронски кабинет за заклучување за Сауна/Swimming/Фитнес/Одморалиште/Хотел/Фитнес Шкафче

1pcs 13.56 mhz Картичката Електронски кабинет за заклучување за Сауна/Swimming/Фитнес/Одморалиште/Хотел/Фитнес Шкафче

DEN 672.00

Достапност
Производот е достапен

5 v алкални батерии (со надворешно напојување)
На животниот век на батеријата : повеќе од 15 месеци
Статички потрошувачка на енергија : 15000 V, информациите не ќе бидат изгубени под.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти.Може да го користите батеријата за снабдување со енергија, со низок напон аларм функција
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Интегриран дизајн,лесна инсталација
3.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот кој RFID носи.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.Работа постојано
ефикасноста карактеристики
1.Целосен автоматски прекинувач-кутија, без ротирачки рачка, лесен, едноставен. Ние не може да гарантира
пристигнување време.
Примена :
Сауна/Swimming/Фитнес/Одморалиште/Хотелска Соба,канцеларија вратата и така натаму
1.

Кон својствата

боја:
Злато, Сребро.
Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Ветер:
Никој
Бренд Име:
GZFRZN
Број На Модел На:
FR-кабинет за заклучување
Материјал:
Цинк Легура
Тип на картичка:
МФ s50 на унодц/F08 wristband копче картичка
Моќност Тип:
четири 1.5 v алкални батерии
Големина:
108*54.5MM
боја:
Злато Сребро.
Инсталација:
кабинет вратата
моќност:
Сува Батеријата
Име на производ:
RFID кабинет кодот
Тип:
FR211
Примена:
Сауна/Swimming/Фитнес/Одморалиште/Хотелска Соба,канцеларија вратата и така натаму

Производи во категоријата

Опис На Производот : Безжична тастатура е двојно предавателот кој го активира со отворен циклус на ваши

Работата фреквенција : 125 KHz.привремено исклучени или на осигурач авто осигурување линија исклучување 8 (

Топла продажба на производи Електронски автоматски Висок Квалитет Двојна Рака Замав Портата Настроена

Откривање на далечина : 310cm 2.Производи Спецификации : Работен Режим : Успеат Безбедно Влезен Напон : 12 V DC S

Една Врата 12 V / 24v Електрични Магнетни Електромагнетни Заклучување 180 KG (350 LB) Држи Сила за Контрола на При

Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Електрични портите / Електрични Замав Портата Настроената 300 КГ Замав Портата Мотор Со 4 Далечински Упр

Поставете го Допушта на Корисниците(до 999) телефонски број за да RTU5015 по пат на СМС.RTU5015 Плус GSM далечинско

Видео SIP основните телефон(F600) + Видео SIP вратата телефон(Q520) Факултативна количина да се избере : F600N+Q520N 7

далечинскиот управувач за контрола на автоматски паркинг бариера со висина од 46cm : За да ја прими стокат

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.(Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по п

Пакет содржина : одделение за заклучување( bidiretional верзија за пристап или една пристапна верзија)+15pcs keyfobs

Гаранција1 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првоби

Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот.Ние ќе брод надвор цел во рамките на 25 дена (осве

SD ТФКартичка Податоци Брзина Капацитет Формат ТестерТФкартичка / SD картичка квалитет и тестирање на м

(како што се фото електрични сензор, max тековната излез 1А) 11 Учење копче се користи за програма / remove remote CO

(ова е да се користи голем контролер,нашиот стандард контролер е мала големина.Објасни Сите без гаранци

Please wait...