0
clear
  • Tiandirenhe Нова Надградена Слушалка Кабел за Зајнхајзер IE80 IE8 IE8I Слушалки MMCX за Shure SE215 SE535 SE846 Замена Жица
  • -20%
  • -20%
Tiandirenhe Нова Надградена Слушалка Кабел за Зајнхајзер IE80 IE8 IE8I Слушалки MMCX за Shure SE215 SE535 SE846 Замена Жица

Tiandirenhe Нова Надградена Слушалка Кабел за Зајнхајзер IE80 IE8 IE8I Слушалки MMCX за Shure SE215 SE535 SE846 Замена Жица

DEN 1487.04
DEN 1086.00

Достапност
Производот е достапен


Tiandirenhe Нова Надградена Слушалка Кабел за Зајнхајзер IE80 IE8 IE8 I Слушалки MMCX за Shure SE215 SE535 SE846 Замена Жица
Вовед
Белешка : постојат ie80 кабел и mmcx кабел, кога цел, ве молиме оставете порака, имаат среќен шопинг!
* Материјал : високо-чистота кислород-free) бакарна сребро! Супер меки надворешниот поклопец
* Ефикасно да го подобрите звукот областа слушалки, пропустливост, повеќе прецизното позиционирање, чувство на слухот поудобно!
* Погоден за 1 : за shure se215 se535 se846 UE900
*Suitabel за 2 : за Зајнхајзер ie80 ie8i ie8

Кон својствата

Големина:
about 1.1m
Бренд Име:
Tiandirenhe
Број На Модел На:
TD102 MMCX Кабел ie80 кабел
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Тип:
MMCX Слушалка кабел и ie80 ie8 слушалка кабел
MMCX Кабел за 1:
за Shure se215 se535 слушалка
Кабел за 2:
за Зајнхајзер IE80 IE8I IE8 кабел
За:
за iphone xiaomi huawei sony
Јадра:
8 јадра
кабел стил:
Заменливи жица
Основни материјал:
Среброто е оближена со бакарна жица
Користење на:
Спорт, музика слушалка кабел
За 2:
Mp3 плеер, 3,5 mm приклучок
Погоден за:
за Shure слушалка Зајнхајзер слушалка кабел

Производи во категоријата

Ahastyle За Apple Airpods Силикони Случај Мека Корица со Прашина Plug Ултра Тенок Заштитник Случај Ракав Торбичка з

Пакет се вклучени 1 пар на замена earpad Компатибилен со Logitech G35 G930 G430 F450 слушалки Боја : Црна Лесна инсталац

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во то

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 5 пар САМО (L+R), Pls ни остави порака за бојата што сак

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,pls ни остави активни повратни информации.Оваа носат зави

Добредојдовте на Нашата продавница!Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за

tem Состојба : Brand New без мало пакет.Овој кабел е наменета за : Sol Република Господар Песни HD V8 V10 X3 итн , Со ми

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Замена 5 N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабел

За E900 M UE900 слушалки Со далечински микрофон опис на Производот : 14 * од 0,05 заробени сребро е оближена со жи

Фабрика Цена Замена мека пена Earmuff Првенство Перница Уво Влошки Earpads за Monste Победи Студио за СлушалкиОпи

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Со Panasonic Техника RPDH1250 RPDH1200 и МОТО

ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Ови

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.Она што е во пакет : Acrolink ладење Серија GTX NCF Чиста Пренос HiEndG Моќ

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Должина : 1.25 м Главната Жица со дијаметар од 2mm,Филијала на Жица с

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Забелешка : ве Молиме да ни остават порака за боја Или на друго м

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Со Logitech H800 Мека Удобно Earpads;1.2 Про

30 дена гаранција Мека мала тежина и Добар Звук.

Објектот Состојба : Brand New без мало пакетПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во то

Linhuipad 50 Pcs 25pairs 60mm Мека Кожа на Уво Перници Earpads Сунѓерот слушалки Влошки Трајни Earbud Earpads for SHM7110 H6000Функциј

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Најновите слушалка pin , Металик Shiel Школка Вашиот нов избор..Макс

Објектот Состојба : Brand New со мало пакет.Овој DIY поставен е за diy Крајната earhphone кабел.Она што е во пакет : Тр

Аудио приклучок за Слушалки Кабел Кабелот Далечински и Микрофон за Сол Република Господар Песни HD V8 V10 V1

Please wait...