0
clear
  • Романтична Љубов Срце Облик 3D Табела Ноќ Светлина на Допир&Remote Control Сон Ноќ Маса Светилка За Роденденски Подарок Покажи Љубов
  • -20%
  • -20%
Романтична Љубов Срце Облик 3D Табела Ноќ Светлина на Допир&Remote Control Сон Ноќ Маса Светилка За Роденденски Подарок Покажи Љубов

Романтична Љубов Срце Облик 3D Табела Ноќ Светлина на Допир&Remote Control Сон Ноќ Маса Светилка За Роденденски Подарок Покажи

DEN 949.92
DEN 665.00

Достапност
Производот е достапен


Романтична Љубов Срце Облик 3 D Табела Ноќ Светлина на Допир&Remote Control Сон Ноќ Маса Светилка За Роденденски Подарок Покажи Љубов
Ние сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.
Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги. Добредојдовте промет на мало со лекови и Капка-Превозот бизнис
НАЈДОБАР 3 D СВЕТИЛКА ДАЛЕКУ
- Од поодамна, тоа е gleaming 3 D ноќта Светилка. Од одблизу, тоа е технолошко чудо. 3 D Оптичка Илузија Светилка зрачи светлина во прекрасен 3 D облик кој ќе удар вашиот гостите' умови. Што создава стереоскопски 3 D ефект, Ласерски sculpting дека transmittance повеќе од 98% светлината на главата на LED Светилка Ноќ
НАДГРАДБА НА ВАШИОТ ДОМ / КАНЦЕЛАРИЈА
- Тоа е вкупно изјавата парче во секоја соба, дом или канцеларија и LED светло е како енергетски ефикасна како што е убава. LED Ноќ Светилка е беспрекорна комбинација на уметност и технологија, која ќе се трансформира во секоја соба во вашиот дом во дизајн дестинација.
"WOW" СЕКОЈ САКА ТОА
- Прикажи ги исклучите вашите светилка избор на дизајн до сите на вашите пријатели, семејство и колеги, и да се сврти било која канцеларија или homeroom во модерен дизајн место со овој уникатен и модерна уметност светилка. Ова е совршена и трендовски стил, кој ќе исклучително додадете многу карактер до секоја куќа.
3 D LED Светилка Карактеристики :
*Обезбедува над 50.000 часа на светлина
*Вклучува енергетски ефикасни LED лента (Заштеда на енергија)
*Допир копче за да го исклучите, ја вклучувате и ја смените бојата видливост.
*7 Режим на Бои : Бела, Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан и Розова.
*Лесно се врти за вклучување/исклучување на рака прекинувач на plug-in кабелот
*Автоматско боја се менува режимот на располагање
*Моќ на потрошувачите : 0.012 kw.h/24 часа
*LED Живот : до 50.000 часа
*3 D Илузија Плоча Само 4mm дебели
*USB кабел должина : 150 СМ
*Производ Тежина : 300g
Она што е во кутијата?
1x Акрилик Плоча
1x Црна Круг База
1x USB Кабелот
1x Упатство
Далечински Управувач 3 D LED Светилка Како што е Подолу :
На допир за Контрола 3 D LED Светилка без контролер

Кон својствата

Емитуваат Боја:
без контролер, со контролер
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CQC,CE,CCC
Бренд Име:
Asmarluxx
Тип На Батерија:
Никој
Употреба:
празник
Е Батерии Вклучени:
No
Број На Модел На:
AW-1650
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип:
проектор
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Обликот:
Срцето
Напон:
5V
Објектот на Име на ал 3D Илузија LED Табела Светилка:
Романтична Љубов Срце Облик 3D Табела Ноќ Светлина
Достапни бои:
7 бои промена во 1 светилка
Промена На Режимот:
Допрете Сензор на База
Се прилагодите:
Контактирајте не за повеќе детали
Во Светот Се Откажат Брод:
Yes
Примена:
Ноќ Светлина, Атмосферата Осветлување, Дома Партијата Декор
ОДГОВАРА ЗА:
Спална соба, Дневна Соба, Канцеларија , Бар, кафуле итн.
Пакет:
Неутрален картонска кутија
Големина:
Approxi. 16x20CM
Тежина:
За 270g

Производи во категоријата

Плаќање1.Плаќање од СТРАНА на Aliexpress.com2.Aliexpress може да се прифати : со кредитна картичка, Western union, банкарски

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок квалитет Лесно да се инсталира На мека светлина нема да боли твои

Слободен Брод Боја се менува Трепка Тиква Лице Акрилик 3 D Кукла LED Ноќ Светлина на допир чувствителни ПР

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетПрекрасни дизајни ќе се создаде романтична опуштена и пр

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

Заострување на заедничката земјоделска политика (насока на стрелките на часовникот ротација) се додека

ROPIO LED Неонски Abajur Ноќ Светлина Маса Светилка Ѕвезда Месечината Гром Батеријата работат за Празник на Св

✔SMART ПРИЛАГОДЛИВИ NIGHTLIGHT : Топло мека сјајот на светлината ќе го вклучите за да ве води безбедно низ соба

9Боја7 бои се менува10Зрак Агол360 степени11МатеријалАкрил + ABS12Боја на ДомувањеПанел Црна боја ; База : Црн

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Средина заштитен материјал, флексибилност и добра освет

Плочата Ноќ Светлина Stent Led Светло Имајќи Тежина Флексибилни Ротација За Модел Накит Види Изложба Екран

Најдобри Божиќ Подарок 3 D DJ Слушалки Форма Илузија Светлина Студио Музика Следи Слушалки Шарени Hifi Музи

Карактеристики : 1.Преносни Мултифункционален светилка е изградена со квалитетни материјали отпорни на

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации За да ги заштитите вашите интер

Please wait...