0
clear
  • Дрво Бука Бебе Прибор За Јадење Првенство Фах Бебе Подарок Сет Преносни Дрвени Montessori Играчка Инспириран Деца Претендираат Игра Кујна Монистра
  • -20%
  • -20%
Дрво Бука Бебе Прибор За Јадење Првенство Фах Бебе Подарок Сет Преносни Дрвени Montessori Играчка Инспириран Деца Претендираат Игра Кујна Монистра

Дрво Бука Бебе Прибор За Јадење Првенство Фах Бебе Подарок Сет Преносни Дрвени Montessori Играчка Инспириран Деца Претендираат

DEN 1967.04
DEN 1514.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Обликот:
Цртан филм
Бренд Име:
kissteether
Функција:
Teether
Број На Модел На:
I103-садови
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Материјал:
Дрво
Пакување:
100
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DIY
перформанси:
Оваа дрвени teether е одлична алтернатива за пластична teether.
Користи:
Погоден за ѓердани и нараквици
Вклучуваат:
6 боја Геометриски Шестоаголна Форма Силикони Мушка
Опис:
Подобро за ублажување на бебешките заби болка
Prompt:
Бебињата секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни

Производи во категоријата

Карактеристики : Направени од Храна Одделение Силиконски Овие силиконски монистра се идеални за мали и

Miumiubear Силиконска Teething Прстен Играчка во ВиножитоChewable Teether Силиконска Играчка Teething Бебе Туш Подарок Сен

Количина : 1pc / многуМатеријал : BAP Бесплатна Храна Одделение СиликонскиГолемина : 80*61*12mmБоја : 5ИспоракаЕк

1 Pieces Ананас Силикони Teether За да се Смири Teething Бебе100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : СиликонБоја :

Количина : 50pcs / многуМатеријал : BPA Free Храна Одделение Силиконски, слични на брадавица и pacifierГолемина : 44*4

BPA free пеперутка силикони teether играчки TYRY.HU Производи Функција : 1.Пеперутка силикони бебе играчка за teething,

TYRY.HU Шарени 3pcs / многу 2mm Сатен Свила Јаже Најлон Кабелот За Бебе Мајка Накит Одлуки Teething Ѓердан Бебе Teether

TYRY HU Оригинални 35307mm Круна Силикони Teether Монистра 25pcs Бебе TeetherДимовска Pendant Монистра За DIY Ѓердан Хривниј

Количина : 50pcs / многуМатеријал : BPA Free Храна Одделение СиликонскиГолемина на : 40*40mm / 1.575" * 1.575"Дупка : Φ2.5mmо

Please wait...