0
clear
  • Делта KUB04512HA 9D1A DC 12V 0.30 НА 45X45x10mm Серверот Круг фан
  • -20%
  • -20%
Делта KUB04512HA 9D1A DC 12V 0.30 НА 45X45x10mm Серверот Круг фан

Делта KUB04512HA 9D1A DC 12V 0.30 НА 45X45x10mm Серверот Круг фан

DEN 924.48
DEN 851.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме, напишете EORI број.30 А, 45 X45x10mm 4-Жица, 4-Пински Конектор
Објектот Состојба : Користено
Гаранција : Два Месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) . Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Европските земји го користат DHL express. Ви благодариме. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Иако тоа се користи. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Сите производи гаранција 2 месеци. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2.ако ви треба било каков производ,може да обезбеди слика или medel за нас.
Делта
Број на модел : KUB04512 HA, -9 D1 A
Напон Тековната Доведе Големина
DC 12 V 0. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас.

Кон својствата

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
4PIN
Број На Модел На:
KUB04512HA 9D1A
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Фан Големина:
45x45x10mm

Производи во категоријата

Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на

24 V DC Brushless Вентилаторот за Ладење 25mm 25x25x10mm 2510s 2 P Мини Ладилник HeatsinkПараметри : Димензии : 25x25x10mmКонектор :

Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е мног

Стандардна листа : резервоарот тело X 1 Транспарентни PCU stent X 2 Lоблик метал заградата X 2 Завртка Група Х 6 У

Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и

Плаќаат пал Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние ќе ви обезбедиме

100% Сосема нов и висок квалитетУлтра тивок СРЕДИНАТА на брзина brushless DC фан, тивко ракавлого дизајнDual топк

Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ Исто така, ние треба да reship објектот во рок од 15days...

Карактеристики : Направени од високо температура отпорни силикони.Има акрилик цевка кога топлина свитк

(3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размен

Превозот1 Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal / комерцијална фактура и ние се обидува

24 V DC 2 P Фан Кулер 3010 S 30мм 30x30x10mm Brushless Ладење Радијатор НовиПараметри : · Приклучок : 2pin(2.0)· Кабел lenght : 13 cm·

GDT DC Вентилаторот за Ладење 5 V 30x30x7mm Du Pont 2 PinПараметри : Димензии : 30мм x 30мм x 7mmКонектор : Du PontНоминална Volt :

GA81 O2 U 74mm 40*40*40mm 12 V 0.38 НА 4 Pin VGA Фан Графичка Картичка Кулер за Ладење ВентилаторНапомена : 1.Кога ќе изберет

Please wait...