0
clear
  • Топла 200Pairs 20mm Точки Лепило Fastener Лента Најлон Полиестер Кука И Јамка Магија Налепница Лента Круг Силна Само селотејп
  • -20%
  • -20%
Топла 200Pairs 20mm Точки Лепило Fastener Лента Најлон Полиестер Кука И Јамка Магија Налепница Лента Круг Силна Само селотејп

Топла 200Pairs 20mm Точки Лепило Fastener Лента Најлон Полиестер Кука И Јамка Магија Налепница Лента Круг Силна Само селотејп

DEN 225.12

Достапност
Производот е достапен


КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ 100% нов бренд и висок квалитет на Исклучителен дизајн, многу привлечни.
Топла 200 Pairs 20mm Лепило Fastener Лента Најлон Полиестер Кука И Јамка Точки Магија Налепница Лента Круг Силна Само селотејп
СПЕЦИФИКАЦИЈА за ПРОИЗВОД Материјали : Најлон / Полиестер Пакет : OPP Големина : 20 ММ Пакет се Вклучени : 200 Парови x 20mm Лепило Fastener Лента Забелешка 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. 2.Бојата може да бидат малку различни, поради различни екран и различни екранот ,ве молиме да се разбере.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Normall ние ќе брод во 2 дена по уплатата.Ако некој производ е надвор од акциите,тоа може да биде одложен.но, не грижете се, ние ќе ви каже кога е надвор од акциите, Веднаш.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ве молиме проверете ја адресата што го оставија,Ние треба целата адреса.
4. Fedex,UPS-от,DHL,Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e-пакет,EMS,E-емс.итн сите се прифатени.ако сакате да брод од страна на Fedex,UPS-от,DHL,Aramex ,EMS,E-ems ,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра цена.
5. Нормално го испорача време на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е за 30 дена(се очекува brzail).Понекогаш се испорача време може да биде и подолго,но не грижете се ,вие секогаш ќе биде заштитена,нема да загуба на пари.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Веднаш.

Кон својствата

Големина:
20mm
Број На Модел На:
Лепило Fastener Лента
Функција:
Отпорност На Топлина,Самолепливи,Еко-Пријателски
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Материјал:
Полиестер / Најлон
Обликот:
Dot
Име:
200Pairs 20mm Лепило Fastener Лента
Големина:
Diameter of 20 mm
боја:
Црна,Бела
Употреба:
Шиење Алатки Додаток

Производи во категоријата

Спецификација Димензија : 1.3 см, 0.51 инчен 132 парчиња / Лист, 15 Листови на еден пакет Боја : БелаСликиБило к

Спецификација Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2.5 cm, 1inch Количина : 70pcs налепница / лист Боја : Бела

Спецификација Димензија : 0.9*1.3 см, 0.35"x0.51" 180 парчиња / Лист, 15 Листови на еден пакет Боја : ЗлатнаСликиБило

Домашна употреба Боја 500 Парови на Лепак на Куки и АвтоСтап Циклуси Леплива Најлон Точка водоотпорен Ле

Спецификација Материјал : Висок квалитет на kraft хартија Големина : 6.5 cm, 2.6 инчен Количина : 12pcs налепница /

25мм 60pcs Црна Fastener Лента ,Шиење Кука и Јамка Fastener Точки Облека Accesories Постелнина Торба СнабдувањеAnswer : ________

Спецификација Димензија : 1x0.6cm 120 парчиња / Лист Боја : GlitteryСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да

Домашна употреба Боја 300 Пара на Лепак на Куки и АвтоСтап Циклуси Леплива Најлон Точка водоотпорен Лепа

Спецификација 100% Нов Висок квалитет на ОЕМ дел Овој производ е односот помеѓу индустриска база материј

Спецификација Димензија : 1.9 cm, за 0,7 инчен Употреба : Совршен за партија запечатување, подарок етикети, п

СпецификацијаДимензија : 4.8 cm*4.8 cmМатеријал : Лепило НалепницаТоа е mained користи во кутии, Компјутерски до

БРЕНД;2 G Producde од страна на Шангај Shuanggou Лента Co,LTD25ММ Дијаметар 1000setsСамолепливи кука и јамка точки.Лесен

Добредојдовте на нашата продавница1000pcs / многу Црни "рачно изработени" налепници Пудинг шише налепница

Спецификација Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 3.5 см*3.5 см (1 Buc Налепница) Боја : Кафена Количина : 1

Видете Повеќе 3 M Двојно Заклучување SJ3560 Јасно Reclosable Fastener селотејп,Тип 250 Печурки Fastener Reclosable Лента VHB знач

4.58 / метар 100% Состојба Нов и Висок Квалитет Големина : 218cm(оставете 12cm грешка) Материјал : Полиестер / Најл

Спецификација Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 9.5 cm, 3.7 инчен Количина : 6pcs налепница / лист Боја :

Спецификација Димензија : 1.3 см 0.5 инчи Употреба : Совршен за партија запечатување, подарок етикети, пече

Спецификација Материјал : Висок квалитет на kraft хартија Големина : 2 cm, 0.8 инчен Количина : 117 компјутери на

2 Ролни Пакет жолта & црвена chevron WASHITAPE 15mm ширина 5meter се тркалаат по Занает Лента Налепница за картички бе

Употреба : Тие може да се користи за да се врзуваат говорникот кабли, гитара кабли, ТВ кабли, микрофон мик

Please wait...