0
clear
  • 20pcs/4packs 12V 23A Батеријата MN21 A23 23AE 23A LRV08 E23A K23A Алкални 12V Примарни Батерии
  • -20%
  • -20%
20pcs/4packs 12V 23A Батеријата MN21 A23 23AE 23A LRV08 E23A K23A Алкални 12V Примарни Батерии

20pcs/4packs 12V 23A Батеријата MN21 A23 23AE 23A LRV08 E23A K23A Алкални 12V Примарни Батерии

DEN 671.52
DEN 409.00

Достапност
Производот е достапен

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. И ве молиме да ни нудат бројот на вашиот телефон и поштенски код да се обезбеди поштата може да стигне до вас. Ние да се потрудиме да им служи на нашите било клиенти.
Answer : ___________________________ Note : Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-Експрес испорака метод.
Цел :
Автомобил, Види, Калкулатор, Електрични Играчки, Играта и Други Електрични Производи. Ние нудиме на големо & количество цел и да го прифатат dropship. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. За повеќе информации и производи, ве молиме слободно да ја посетите нашата продавница. Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 50 дена од плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се прошири на заштита на време за вас.
20pcs/4packs 12 V 23 A Батеријата MN21 A23 23 AE 23 A LRV08 E23 A K23 A Алкални 12 V Примарни Батерии
Исто така, може да биде познат како : 8 F10 R 8 LR23 8 LR932 CA20 K23 A L1028
Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца. Тоа не Hg и Cd на батеријата. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. "Се проценува Време на Испорака" е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга. Ние ќе ги пратите пратката и да ви понуди решение што е можно поскоро. Ние не сме одговорни за успеа испорака предизвикани од страна на клиентите не обезбедуваат доволно информации кога го стави на ред. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Руски пријатели се обрне внимание : ве молиме пополнете во примачот име и презиме кога ќе го поставите цел, поради новата политика на руската поштата, инаку ќе си веројатно може да не прими пратката успешно.
Квалитетот Сертификација : SGS, ROHS. Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и во детали. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
12 V 23 A Алкална Клетки, 12 V 27 A Алкална Клетки и 6 V 4 LR44 Алкална Клетки се не-акумулатори, усвојува високо-технолошки апарати и добро избрани материјали за производство, кое може да се применува на широк спектар температура и одлично истекување отпор.

Кон својствата

Номиналниот Напон:
12v
Големина:
2/3 A
Бренд Име:
Buffle
Номиналниот Капацитет:
50mAh
Тип На Батерија:
Алкална Батерија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
23A
Другиот модел:
21/23 23GA A23 A-23 GP23A RV08 LRV08 E23A V23GA MN21 Vr22 MS21 23AE
Карактеристики:
АЛКАЛНА Суви Батерии
Пакет Се Вклучени:
20pcs 23A/A23 Копчето Батерии
Поддршка:
Пад на превозот
функција 1:
8F10R 8LR23 8LR932 CA20 K23A L1028
Тежина:
48g

Производи во категоријата

Батерија Тип : Батеријата 6 V 4 LR44 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 4 LR44 Алкална Ба

Батерија Тип : ER9 V 9 V Батерија 1200m Ah LiSOCl2 Литиум БатерииБренд : PKCELLМодел : ER 9 V LiSOCl2 БатеријатаНоминалниот к

8 PCS 1.5 V R14 P C Големина на Батеријата PKCELL Long Life Батерија неакумулатори (ЦинкЈаглерод, В)Сува ќелија(јаглер

Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и с

Оригиналниот Нова Верзија MAXELL АА 14500 ER6 C 3.6 V Литиум Батерија Со Бела ПриклучокМеѓународни Купувачи – Ве

Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на емаил или јавете ни с

Батерија Тип : 10 Pack 2 CR5 Камера батеријата 2 CR 2 CR5 6 V 1400mah Дигитална камера литиум батерија батеријата 6 V Бат

Батерија Тип : АА Батерија 1.5 V R6 P UM3 Цинк Јаглерод Вечера Тешки Сува И Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел

Бесплатен Превозот 100% Нов Бренд SANYO САЛАДИН Литиум Батерија CR17335 3 V Со Јазичиња ( CR17335)1.Бренд : Sanyo2.Оригина

Батерија Тип : 10 Pack 2 CR5 Камера батеријата 2 CR 2 CR5 6 V 1400mah Дигитална камера литиум батерија батеријата 6 V Бат

Спецификација : Бренд : SAFTМодел : LS14250Напон : 3.6 VКапацитет : 1200m AhХемија : Li SOCL2Карактеристики : * 3.6 V номинал

1, висок напон и стабилен оперативен напон (отвори коло напон> 3.67 V, оптоварување напон> 3.0 V) 2, пулсот празн

ER34615, 34615, Инструмент, Вода метар батеријата ,3.6 V, 19000mah ,Liion ,батерија,литиум ,батерија ,Liion батерија,литиум

·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.Времето за испорака зависи од дест

CR2 15270 CR15 H270 3 V 850m Ah Литиум Цилиндрични Li Mon O2 Батеријата• Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно)• Бренд Име :

Please wait...