0
clear
  • 100pcs/многу Кол 30мм NTAG216 чип Патрола точка ознака ISO14443A 888 бајтен NFC монета tag/токен за патролира низ system Guard
  • -20%
  • -20%
100pcs/многу Кол 30мм NTAG216 чип Патрола точка ознака ISO14443A 888 бајтен NFC монета tag/токен за патролира низ system Guard

100pcs/многу Кол 30мм NTAG216 чип Патрола точка ознака ISO14443A 888 бајтен NFC монета tag/токен за патролира низ system Guard

DEN 4320.00

Достапност
Производот е достапен

3 g
Температура : -20 до +55 целзиусови степени
Напишете Издржливост : above100000 пати
Меморија Задржување : над 10 години
Боја : бела,жолта и црна(нема посебни барања,ние ќе го испрати по случаен избор)
Примена : Guard Турнеја Систем како контролен Пункт Ознака за адреса идентификација,Погоден за патролира низ, дрвја, животните, контрола на пристап, со јавен превоз, паркинг, идентитет автентикација, присуство на управување, билети, id платени, идентификација на производот, итн. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние не може да гарантира
пристигнување време. Се направи сте задоволни
со нашето решение.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот.
Слика :
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања.56 Mhz
Чип : NTAG216
Капацитет : 888byte
Материјал : ABS
Стандард и Протокол : ISO1443 A
Димензија : 30мм*5mm
Прочитајте Опсег : 1-5 CM
Тежина : (4. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.
100pcs/многу Кол 30мм NTAG216 чип Патрола точка ознака ISO14443 A 888 бајтен NFC монета tag/токен за патролира низ system Guard
Боја опции бела црна
Стандардна Црна боја
Спецификации :
Фреквенција : 13.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.

Кон својствата

Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Контури:
Туѓо Картичка
Чип Капацитет:
144 бајтен
моќност:
Пасивни Картичка
Прочитајте Опсег:
0-10cm
Големина:
30mm
Бренд Име:
GZFRZN
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Број На Модел На:
FR-патрола
Материјал:
ABS
чип:
Ntag216
Фреквенција:
13.56 MHz
Капацитет:
888 бајтен
Протокол:
ISO14443A
Дијаметар:
30мм
боја:
Бела Црна, Жолта
Тестирани Прочитајте Опсег:
1-5cm
Дебелина:
5mm
Примена:
патролира низ, дрвја, животните, контрола на пристап, со јавен превоз

Производи во категоријата

000 квадратни метри.П : Колку нула области може да ми нула исклучување картички имаат?A : standrd е 1 нула облас

20pcs ISO 1.4*8мм Животинско Id Ознака RFID Чип Шприц за Куче, МачкаR / W СтандардISO11784 / 5 FDXБФреквенција134.2 KHzГолемин

500pcs Прилагодено Печатење Картичка 13.56 MHz СМАРТ Картичка за NFC Картичка ISO14443 A s50 на унодц Двете страни cmyk П

Оваа цел100pcs 125 KHZ Tk4100 keyfobsОпис : Материјал : ABSДимензија : 43.7x30.5х5.3ммОдговор на фреквенција : 125 KHz,Чип тип : EM4

89 / многупарчиња / многу Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со Во САД,Ние ќе г

Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати2...

Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна

300 DPI EPS (наведени) формат на датотека : eps Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од

Воведувањето на КомпанијатаWellsun Limiited беше основана во 2005 година, нашата компанија зафаќа површина од 2...

Оваа нарачки : ТМ од 50 парчињаЧип : a 1990 F5ТМ (Допир Меморија) картичка е ДАЛАС компанијата патент за произ

000 квадратни метри Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи и се надеваме да стане еден од вашите пријат

Производ вовед· Нов дизајн, исклучителна појава, мека рачка,со висок квалитет со силиконска материјал.·

Производ вовед· Нов дизајн, исклучителна појава, мека рачка,со висок квалитет со силиконска материјал.·

Transponder Чип 4 C Стакло Чип Toyota, LexАвтомобил Копче ID4 C Бесплатен превозотза ТОЈОТА ID 4 C Transponder ЧипРаботел авт

БарКодот6.76 мм, клиентите барања се достапни4) Занаети : 4 боја офсет печатење5) Достапни занаети : Магнетн

Please wait...