0
clear
  • климатизација клима уред далечински управувач за panasonic A75C2560 A75C3680 A75C3751 A75C3863 A75C4162 A75C2550 a75c4165
  • -20%
  • -20%
климатизација клима уред далечински управувач за panasonic A75C2560 A75C3680 A75C3751 A75C3863 A75C4162 A75C2550 a75c4165

климатизација клима уред далечински управувач за panasonic A75C2560 A75C3680 A75C3751 A75C3863 A75C4162 A75C2550 a75c4165

DEN 191.52

Достапност
Производот е достапен


Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации. (Correos Економија Кралската Пошта Економија Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) ако треба да имаат следење на информации, ве молиме да одберете други изрази, како што се : Ali Express Стандард на Превозот.Кина пост воздух mail и повеќе. овој далечински се користи за сите panasonic клима уред модел . користете само за panasonic .не може да се користи за други бренд . Здраво, ова е универзален далечински управувач, може да го замени следните слика опис на секој еден далечински управувач, ако тогаш може да се најде на сликата подолу за да го најдете вашиот далечински управувач, алал да му е, мојот далечинскиот управувач може да се користи На клима уредот . пакет листа далечински управувач 1 парче (не ги вклучува батерија) англиски прирачник 1piece

Кон својствата

Бренд Име:
hononjo
Употреба:
клима уред
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
РМ-8023y
Пакет:
No
Канал:
1

Производи во категоријата

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Опис 1 Сосема Нов компатибилен далечински се контролираат,го користите АА батерија,батерии не се вклуче

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

1.Замена За Превозникот Клима Уред Далечински УправувачВе молиме бидете сигурни дека вашиот стар далеч

Ви благодариме за вашето разбирање Време На Испорака : 1 Транзит време може да се разликува, особено за в

Опис 1 Бренд Користи за компатибилен далечински управувач,Како Нови користете AAA батерија,батерии не се

Опис 1.Сосема се користи универзална замена за далечинска контрола,како нови.2.пакување детали : стандар

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на К380 CW е универзална клима уред далечински управувач со WIFI што мож

Нови Оригинални TV на Далечинскиот Управувач за SEIKI TV на Далечинскиот управувач за SE55 UY04 SE65 UY04 SE50 UY041 SE39 UY04

100% НОВИ Оригинални ЈАМАХА RAV220 напредни AV засилувач Приемник Далечински Управувач ЗА DSPAX1 RXV1 RXV1 GL V4565601pcs /

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Копија DOORHAN далечински управувач 433 MHz duplicator.Оригиналниот далечински управувач мора да биде точно на ист

1.YINGRAY Замена За Превозникот клима уред Далечински УправувачR14 A / E R14 A / CE2 Не вклучувајќи ја и батеријата.3

Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет 1 Овој објект е далечински управувач за повеќето sma

Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информац

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Спецификација : Погоден за : ПРВ RC3000 E02Боја : ЦрнаМоќност : 2 X AAA Батерии (не се вклучени)Големина : прибл 210 X

НОВИ Replacemant ЗА Grundig 3 D TV remote control RC3304807 / 01 TP7187 RP1 ТВ Fernbedienung

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Please wait...