0
clear
  • LTPro 5.0инчен LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Собранието За Xiaomi Redmi 5A Телефон Поправка Делови замена
  • -20%
  • -20%
LTPro 5.0инчен LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Собранието За Xiaomi Redmi 5A Телефон Поправка Делови замена

LTPro 5.0инчен LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Собранието За Xiaomi Redmi 5A Телефон Поправка Делови замена

DEN 1391.52
DEN 1238.00

Достапност
Производот е достапен

Ако добиете и како нашите предмети,позитивните оцени е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови или времето отпад на царинење и така натаму,ве молиме почекајте трпеливо. 100% Тестирани За Xiaomi Redmi 5 A
2. Тоа е совршено компатибилни со : За Xiaomi Redmi 5 A
9.
ние ќе го препрати или рефундирање на дека по потврди проблеми и да ја добиете вашата врати објектот.pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена. Тестирани пред превозот и 100% работи добро
6.
в) Ако објектот е отворено, сите делови се отстранети или поправени од страна на неовластено лице. Голема количина на залиха
5.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.ние ќе ви даде попуст за вашата следна цел, ако ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди.Кога ќе го примите објект,ако тоа не функционира правилно или таа има проблем, Pls се чувствуваат слободни да контакт.
pls забелешка,ние не сме responsble за враќање превозот надомест.ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Колет,која е бесплатна.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако не го добиете вашиот објект повеќе од 40 дена откако ќе го извршите плаќањето.
Превозот :
1.
По servies :
1.0"инчен LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Собранието За Xiaomi Redmi 5 A Телефон Поправка Делови замена
Опис На Производот :
Карактеристики :
1.

Гаранција :
1. Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување.Предмети се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.Гаранцијата ќе важи за 6 месеци против производство на дефект.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
г) Нема гаранција ќе биде дадена доколку објектот не се во оригиналната услови.
б) Штетата предизвикана од природни disaters,поплава пожар,гром или загадување.
Повратни информации :
1.
Пакет Incldued :
* 1 х LCD Екранот + Допир Digitizer Собранието За Xiaomi Redmi 5a
Производ Слики :
Плаќање :
1. Во принцип,тоа се потребни околу 15-35 дена да пристигнат. КК : Тест, еден По Еден Пред Превозот.pls испратите вашата исплата за вашиот објект наскоро. Испорака во 3 работни дена после потврда на плаќањето
7.Ние го задржуваме правото да го одбие цел за понудувачот haveing негативни или скриени повратни информации и не се регистрирани понудувачи кои се пријавени од Aliexpress.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ние го прифаќаме Безбедно и Полесно платат онлајн(Зачувам)Преку Credit Card.Ние сме сигурни и чесни продавачот,ние само се надевам дека ќе уживате во шопинг.

Кон својствата

боја:
бела оригинални акции
Бренд Име:
LTPro
Резолуција На Екранот:
1280x720
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Xiaomi Redmi 5A
Број На Модел На:
Екран на допир за Digitizer + LCD Дисплеј Собрание
Компоненти:
LCD За Xiaomi Redmi 5A
QC:
Тест еден по еден
Место на Orgin:
Shenzhen(mianland),кина
Име:
LCD Екранот на Допир Digitizer Собранието За Xiaomi Redmi 5A
боја:
Бела
Големина:
5.0

Производи во категоријата

М&Сен LCD екранот+Допир digitizer За 5.5" Letv Le Eco Ле Про 3 X720 X725 X727 црна кабел Бесплатен ПревозотСите наши акции е ц

За Samsung Галакси J3110 J3 Про J3 P LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Не Може да ја Прилагодите Јаснос

4.3" LQ043 T1 DH01 за garmin nuvi 200 W 250 W LCD екранот

Ние ќе се реши тоа добро за вас.Ние ќе не признаат.Ве молиме контактирајте ја нашата компанија на персон

✍ Пријател Дали на вашиот телефон имате било какви проблеми?Екранот проблеми, мртви пиксели, испукана LC

Одделение ААА LCD 5.5 инчен За i Phone 6 PlЕкран на Допир Со Digitizer LCD Замена Собрание ДеловиsЗошто место цел сега?

ААА квалитет 1pcs lcd дисплеј За ZTE Nubia Z5 S Мини NX403 A NX404 H LCD Дисплеј digitizer Екран на допир Полн Собранието За ZTE Z5

Она што е во Пакет : 1pcs LCD екран на допир digitizer Собранието со рамка за Леново A606Производ Слики : Плаќање : *З

ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Колет,која е бесплатна.Кога ќе го примите

12.5 инчен 3840x2160 4 K IPS LCD екран со тенок LCM екран dispaly со HDMI e DP контролер одбор возачот одбор кабел за 3 D печат

електронски diy комплетMDM9635 M 1 VV basebandот на ПРОЦЕСОРОТ за iphone 6 S iphone6 SДоколку купите повеќе квантитет, ве Мо

ќе донесе погрешна големина или погрешно објект) Ако не сте сигурни што ви се прави нека се направи тоа з

Please wait...