0
clear
  • Оригинални 3362P 1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 200K 500K Сина Средување на Potentiometer x 100PCS
  • -20%
  • -20%
Оригинални 3362P 1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 200K 500K Сина Средување на Potentiometer x 100PCS

Оригинални 3362P 1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 200K 500K Сина Средување на Potentiometer x 100PCS

DEN 814.08

Достапност
Производот е достапен

100% Оригинални 3362 P 1 K 2К 5 K 10 K 20 K 50К 100 K 200 K 500 K Сина Средување на Potentiometer x 100 PCS

Кон својствата

Отпорот:
10K Ohm, 100K Ohm, 2К Ohm, 5K Ohm, 20K Ohm, 50К Ohm, 200K Ohm, 500K Ohm, 1K Ohm
Бренд Име:
K
Состојба:
Нови
Технологија:
Метал Филм
Тип:
Средување На Potentiometer

Производи во категоријата

Променлива Отпорник RM065 Хоризонтална RM063 Вертикална 3296 W 3362 Pбесплатен превозот ! Забелешка : новиот след

Посебни оригинални автентични увезени Јапонски АЛПИТЕ примерок кутија енкодер Бенд Прекинувачи Ротац

100% Оригинални RA30 Y20 S B101 B501 B102 B202 B502 B103 B203 RA30 Y 2 W Еден Ротари Јаглерод Филм Potentiometer Тенџере x 10 PCS

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*10pcs 5 K ohm 6mm Сплит Knurled Вратило Една Линеарна Ротари Potentiom

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да с

Следниве се Слични производи купи навигација3296 W1500 LF (50 ohm) 3296 W1101 LF (100 ohm) 3296 W1201 LF (200 ohm) 3296 W1501 LF (500 ohm) 3296 W1102 L

Електронски дистрибутер специјализираат во продажбата на различни увезени електронски компоненти, ка

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да с

Производ Атрибути Категорија Potentiometers, Променливи Отпорници Семејство Тример Potentiometers Производителот Bou

3296 W Potentiometers КОМПЛЕТ(3296 W 500ohm 1k 2к 5k 10k 20k 50к 100k 200k 500k)(3296 W 50 100 200 500 ohm 1k 2 5 к к 10 K 20 K 50К 100 K 200 K 500 K 1 M 2 M ohm)Ако ви тр

TS521 3 N 530 OIH482 048 СТР 8 L65 V Јапонија TAMAGAWA Серво мотор енкодер комплетна заменаизлез ABZ и UVW Шест 14 Лента сигна

Оригиналниот кодирање бенд switch knob Bakelite knob PN33 C е погоден Јапонија, источно од дупка со дијаметар од 6 MM TOSOK

Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи ил

Please wait...