0
clear
  • HOCOLE 2018 Сјајна Изјава Кристал Кукла Ѓердан Фустан рачно изработени Новиот француски Кукла Приврзоци За Девојки Жените Мода Накит
  • -20%
  • -20%
HOCOLE 2018 Сјајна Изјава Кристал Кукла Ѓердан Фустан рачно изработени Новиот француски Кукла Приврзоци За Девојки Жените Мода Накит

HOCOLE 2018 Сјајна Изјава Кристал Кукла Ѓердан Фустан рачно изработени Новиот француски Кукла Приврзоци За Девојки Жените Мода

DEN 245.76
DEN 172.00

Достапност
Производот е достапен


Можеби како што се :
ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ Живеат во градот зелена џуџиња.. рачно изработени самовила кукли, секоја сезона облечени во сите видови на рачно изработени текстил, облека, елементи и ретро и модата, слатки или моден себе. Трендот од Франција, францускиот жена променливи стил, елегантен, прекрасна, мода, има вкупно за вас!
Материјал :
легури,платно
Големина на :
должина : должина на Синџирот на 70+5 CM
конверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен
Боја :
6 бои
Количина : 1 компјутер
C ondition
100% Нов Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
СЛИКАТА ПОКАЖУВА

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
за 9cm должина
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Прекрасна кукла ѓердан
Бренд Име:
HOCOLE
Обликотшема:
Слика
Функција:
Расположение Tracker
боја:
злато,црна,шарени
Материјал:
крпа,легура,кристално
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
квалитет:
Добар квалитет
Брзо Express:
Цел >150usd DHL ФЕДЕКС ПРОЗОРЦИЕМСARAMEX Бесплатен Превозот...
is_customized:
yes
Сезона:
Пролет Лето Есен Зима
Ѓердан Тип:
Долга Црна /сребрена Синџир Ѓердани
Должина:
70+5CM

Производи во категоријата

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

Накит ОписКамења Информации : Свежа вода образован бисер, бела keshi бисер, фацетирани круг ахат, сини крис

Pendant Големина : 3.5*3.5 см (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 16 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар ква

Мојот Whatsapp : +8615158993134Добредојдовте во нашите Продавници! Сите предмети се направени во нашата фабрика, п

Титаниум Нерѓосувачки Handcuff Pendant Ѓердан од Злато Натопена Шарм Трајни Боја Ѓердан Жените Накит RX069 синџи

Новиот Дизајн 2.6 mm 4mm 5mm 6mm 8мм Мажите Синџир Сребрен Тон 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22inch Византискиот Кутиј

Дали ви се брод на меѓународно ниво?Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е м

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Убава Накит,Исто Така, Ги Сакам Моден Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Фигаро " СинџирМатеријал : не ' Р

Нашата посветеностНие гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : 2.0 mm ширина (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Бо

Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тук

Нашата посветеностНие гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 1.2 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Бо

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит.*Време на испорака на DHL /

Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.Покрај тоа,

Please wait...