0
clear
  • Пад на превозот оригиналниот дизајн на obsidian бисери на црниот бисер синџир на синџирот ѓердан pendant синџир pendant
  • -20%
  • -20%
Пад на превозот оригиналниот дизајн на obsidian бисери на црниот бисер синџир на синџирот ѓердан pendant синџир pendant

Пад на превозот оригиналниот дизајн на obsidian бисери на црниот бисер синџир на синџирот ѓердан pendant синџир pendant

DEN 470.88
DEN 377.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Монистра
Бренд Име:
RongDe Накит
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker,Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој

Производи во категоријата

Pendant Големина : 3.4*5.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 30 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач

12 Парчиња / Многу Двојна Риба Керамички Ѓердани Монистра Камен Шарм Приврзоци Долго Tassel Ѓердан Ткаат Си

Топло Препорачувам ID : 6766Име : 925 sterling silver pendant ѓердан за жените Големина : Прилагодлив,4145см Носи Повод : Св

Трендимонистра Нов Дизајн Бакар Marquise Дрвото на Животот Pendant Трепет Камен Ѓердан Мода НакитКоличина : 1 buc

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Нерѓосувачки Челик,Никогаш Нема Да

Материјал : Алуминиум Големина : P=50+7cm Тежина : околу 80g Квалитет : 1pc / многу Забелешка : Поради рака мерка,

SOITIS Класичен Мажи Жени Крстот Pendant Христијанската Религија Ѓердан од не ' Рѓосувачки ЧеликЛинк Синџир Ѓ

12683966138046917 Популарни Накит парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче925 Sterlin

Боја : Сина Материјал : Опал Камен / 925 Sterling Silver Стил : Hamasa Рака Накит Должина : 14mm*24mm Тежина : 1.8 g

QIMING Yggdrasil Pendant Гроздобер Жените Ѓердан Дрвото на животот Светот Дрво Yggdrasil Сребро Pendant Irminsul Мажите Викинг

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Превозот : 1 Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испраќаат во рок од 23 дена откако ќе го до

Сребро Злато Боја Љубов Срцето Ѓердани & Приврзоци Нерѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Изјава Ѓердан Жени

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Срцето & Круг Interlocking Шема Рим Диг

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Pendant Големина : 5.5x3.3 см (1cm=0.394 во) Синџир Должина : 45+5 cm Тежина : 20 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика сн

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Нова Романтична Дизајн Прилично се Зголеми Светат во Темница Pendant Краток Ѓердан Љубовникот Подарок Нак

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик Злато Шарм Бар Pendant Ѓердани За Жените Геометрија Тенка Лента

добредојдовте во мојата продавница!Опис на производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custom

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА26gмушка дијаметар : 6mmЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинако

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel турски Pendant Ѓердан Љубов Срце Црвено Џеб Часовници За Жени Џемп

108 мала долг ѓердан Природен камен Мат црна оникс Тигар око монистра Черепот Tassel Ѓердан за мажи жени јог

Please wait...