0
clear
  • Новиот Екран на Допир GP2500-SC41-24V
  • -20%
  • -20%
Новиот Екран на Допир GP2500-SC41-24V

Новиот Екран на Допир GP2500-SC41-24V

DEN 2352.00

Достапност
Производот е достапен


Т Електрони Technology Co.,LTD. е многу професионални екран на допир панел компанија. Имаме Capacitor и отпор допир стакло фабрика може да се прифати ОЕМ .Особено во Автоматизација на индустриски уред. Ние може да се направи на сите видови на големината која треба точно.
Ние може да се отвори модул во мали количини и за брзо delievery време и многу прифатлива цена, кога не можете да најдете секаков вид на допир стакло.
Ние извоз на многу земји. речиси доби 100% добро повратните информации, Бидејќи ние имаме супер добар тим за контрола на нашите производи квалитет на многу строги. Исто така, ние имаме професионална услуга тим да услуга по распродадени производи.
Само нас контакт :
Skype : chasesweet2
We Chat : chasesweet
Мобилен :

Кон својствата

Бренд Име:
ENEELC
Број На Модел На:
GP2500-SC41-24V
Тип На Мотор:
Екран На Допир

Производи во категоријата

**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.гаранција&Враќање : * Гаранција Еден год

Основните информации на производи : Влезен напон : C 220 v ; излезен напон : AC 0220 VКонтрола на брзината тип : н

Брзина контролор : Поддршка М3,S,Г кодотВози 5110 VDC моторот, моторни AC отпор > 2ohmПоддршка и на AC и DC мотор, DC 15

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

7Превозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.07557 1509.*Се

Снабдување со електрична енергија на вредноста Добро вишокот програма 120 A V2.1 автомобил со чувство на ел

За Превозот : ние ќе ги тестираат строго пред превозот Нашите производи се широко се користи за медицинс

Ротари Енкодер Преведување TS5668 N26 Работи за Серво мотор W серија специјални енкодер

Бесплатен Превозот C200 HAD001 АНАЛОГЕН ВЛЕЗЕН МОДУЛ ,C200 H AD001 НОВИ ВО КУТИЈА , PLC C200 HAD001.ТОЧКА БР.C200 HAD001ПАКУВАЊ

**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,

Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било с

80 k Hz Пулсот I / O касета не може да биде инсталиран 80 k Hz, ch 4 x Max 5 k Hz еднофазен : 8 ch (Highspeed : 4 ch, midium брзина : 4 ch) 2

08 mm)Преноскабел2жица twister заштитените кабел со 2жица автобус моќ и мозоциКомуникацијаТип на поракаPDO, SDO,

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

DVP48 EC00 T3 САЛАДИН EC3 серија 100240 VAC 28 DI 20 DO Нови Оригинални Транзистори излезПревозот : * *Обично ние sill брод п

Функција : 1)Номинална напон : 24 V DC / 36 V2)Номинална моќност : 350 W3)Антиувеселителен парк карактеристики,4)Пр

DVP20 EC00 R3 Нови Оригинални САЛАДИН EC3 серија 100240 VAC 12 DI 8 DO Реле излезПревозот : * *Обично ние sill брод предмети

11 ,PWM брзина песна, backlash / игралиште за надомест на штета Плаќање .Одлична PPT, PV планирање.Постојаното inter

Бесплатен Превозот Моторни Контролер INRED неблагодарна работа ЈАСНО се ВКЛОПУВААТ TM 8.25 плоча контрола к

Бразил купувачот треба да ни обезбеди CNPJ број CPF број По целосната исплата е примена и да се расчисти, ва

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Време На Испорака : 1 Препорачливо е да додадете соодветно

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

Please wait...