0
clear
  • RC1007RLB EZ Револуција Кертриџ Тетоважа Игли #10 (0.30 mm ) Медиум коси 3,5 мм Круг Лагер за систем машина 20 парчиња /многу
  • -20%
  • -20%
RC1007RLB EZ Револуција Кертриџ Тетоважа Игли #10 (0.30 mm ) Медиум коси 3,5 мм Круг Лагер за систем машина 20 парчиња /многу

RC1007RLB EZ Револуција Кертриџ Тетоважа Игли 10 (0.30 mm ) Медиум коси 3,5 мм Круг Лагер за систем машина 20 парчиња /многу

DEN 912.00
DEN 821.00

Достапност
Производот е достапен


Ви благодариме за повлекува Buy4now Телото Уметност Продавница
RC1007 RLB EZ Револуција кертриџ тетоважа игли #10 (0.30 mm ) Медиум коси 3,5 мм Круг Лагер за систем машина 20 парчиња /многу
Компатибилен со СИТЕ EZ кертриџ систем машини и костец. 100% за еднакви можности Гас Sterilized и поединечно пакувани. Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик. Медицински степен на пластични совети. 20 Игли по кутија. Над 100 конфигурации на располагање. - Дополнителни Долги Коси. 1. Безбедност мембрана внатре во системот. 2. Светлината јасни бои совет тело - подобра видливост. 3. Низок профил, домување & подобро мастило проток & облик на внатрешноста. 4. Маг криви совет на крајот за полесно кривина. 5. Точно одговара за игла групи во секое време. 6. Мазни рабови се елиминира дополнителни traum a.
#10 bugpin 0.30 мм , Средни коси 3-3.5 mm ,
3,5,7,9 #10

Кон својствата

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
Круг лагер cartridgeMedium коси
Име:
EZ револуција кертриџ игли круг лагер М-коси
Дијаметар:
#10 bugpin
Големина:
Медиум коси 3-3.5 mm
Количина:
20pcs/многу

Производи во категоријата

Расположливиот Sterilized 1 R *50pcs Стерилизација пакување Трајна шминка игли100pcs Лагер Тетоважа Машина Игла 1 RL

Ве молиме проверете превозот цена и за време на испорака на нашиот веб сајт.со цел да се обезбеди да доби

Тетоважа Ножеви 50pcs У Тетоважа Игли Microblading Ножеви за Еднократна употреба Sterilized Професионални Веѓа Усна

започнетекрајот добредојдовте во мојата продавница Опис : Стерилизација : E O гас Материјал : 316 од не ' Рѓ

Карактеристики : Количина : 50 PCS.Добро спакувани и со поединечни ќеси.Безбедно и издржливи.Игли се остри

започнетекрајот добредојдовте во мојата продавница Опис : Стерилизација : E O гас Материјал : 316 од не ' Рѓ

Ви благодариме за повлекува од нашата продавница!50 PCS / Многу PCD 14 Игли Microblading Игли Трајна Шминка Веѓа Тет

Ви благодариме за повлекува од нашата продавница50 PCS / Многу PCD Зелена 14 Pin Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилот

Тетоважа Игла【Материјал】 : 316 L медицински нерѓосувачки челик 【Пакување】 : 50 / кутија, секој еден е нез

Тетоважа Игла Најновите 100piece по многу 3 Slope Кертриџ за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шминка

50 PCS 12 Игли У Облик Microblading Сечилото Веѓа Тетоважа Игли За Трајна Шминка Прирачник 3 D Веѓа Везови Тетоважа

100 КОМПЈУТЕРИ PCD 21 pin У Облик Игла Професионални Веѓа Трајна Шминка Прирачник Тетоважа НожевиСпецификац

Апликации : Само замена на игли Игла должина е прилагодливи за различни големини зависи области и цели н

500 Парчиња / Кутија 0.3x60mm 1 R Игли За Трајна Шминка Веѓа и Усна 3 D Везови Тетоважа Машина Бесплатен Превозот

започнетекрајот добредојдовте во мојата продавница Опис : Стерилизација : E O гас Материјал : 316 од не ' Рѓ

Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли За 3 D Везови Прирачник Тетоважа Пенкало МашинаИгли за трајн

Пристигнување 10 Piece 5 RL за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Пенкало Машински Игли Совет

Трајна Шминка Игли 50pcs / Многу 9 M1 Кертриџ Игли за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Машина за Трајна Шм

Опис На ПроизводотКарактеристики : Количина : 50 КОМПЈУТЕРИ.Добро спакувани и со поединечни ќеси.Безбедн

Please wait...