0
clear
  • Бесплатен превозот НОВИ DDB6U100N16R МОДУЛ
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот НОВИ DDB6U100N16R МОДУЛ

Бесплатен превозот НОВИ DDB6U100N16R МОДУЛ

DEN 3072.00
DEN 2519.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
Mexemina
Број На Модел На:
DDB6U100N16R

Производи во категоријата

испуштање струја ( 8 / 20 ) Imax 40 KA 40 KA Напон заштита на ниво До ≤1.работата на напонот Uc 385 V / 50 Hz 255 V / 50 Hz Номина

Производи ТипTPS B+C / 10 4 P,TPS B+C / 10 3 P TPS B+C / 10 3 P+N,TPS B+C / 10 2 P TPS B+C / 10 1 P+NTPS Б + В комплекс на моќ surge protector е дизајнир

RS232 RS422 RS485 мрежа молња заштита на индустриска контрола на телекомуникациски мрежни commersignal СПДПроизводи

USRR16 TSeries е далечинскиот управувач базиран на Етернет Direct Connect Контрола, Локалните Lan Контрола, и Далечин

Параметри : Работен напон : DC12 V / 24 vФреквенција го оценувате : 315 MHZПримање на чувствителност : 105 DBMИзлез

Хотел smart картичка за да ја преземе власта се префрлите Технички Параметри : Оперативен фреквенција : 12.5

Производ ОдржувањеПренапони заштитници треба редовно да ги проверите за работа, за заштита коло претрп

ПрименаTPS Б + В комплекс на моќ surge protector е дизајниран за нискоенергетски системна ниво претставува јас (К

Превозот 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на про

2 KV јас експеримент од ниво на енергија Ures ≤1.5 КА 20 KA 20 KA 20 KA 40 KA 40 KA 40 KA Max.Главни карактеристики : 1 преку те

Пакет без Батерија, Бидејќи на Авиокомпанијата правила, Ценети за разбирањето!

Please wait...