0
clear
  • LED Куче, Мачка Јака Најлон Ноќ Безбедност Сјај Трепкачко Светло До Кучиња Поводник Прозрачна Кутре Ѓердан Милениче Материјали ТБ Продажба
  • -20%
  • -20%
LED Куче, Мачка Јака Најлон Ноќ Безбедност Сјај Трепкачко Светло До Кучиња Поводник Прозрачна Кутре Ѓердан Милениче Материјали ТБ Продажба

LED Куче, Мачка Јака Најлон Ноќ Безбедност Сјај Трепкачко Светло До Кучиња Поводник Прозрачна Кутре Ѓердан Милениче Материјали

DEN 144.96
DEN 81.00

Достапност
Производот е достапен

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Лесен и удобен за носење и да ги отстраните. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).9 Големина : L Ширина(см/во) : 2.
Помага да се задржи вие и вашето куче и други домашни миленици безбедно за време Обезбеди безбедност за вашиот кучињата и домашните миленици, а тоа е надвор сам во текот на ноќта.5/1 Должина(cm/in) : 45/17. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Тоа значи дека тоа е добро, во дождот, но не се погодни за adog пливање.5/1 Должина(cm/in) : 35/13. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.LED Куче, Мачка Јака Најлон Ноќ Безбедност Сјај Трепкачко Светло До Кучиња Поводник Прозрачна Кутре Ѓердан Милениче Материјали ТБ Продажба Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет !
Материјали : Најлон + LED Светло Бар
Големина : S-XL
Извор на енергија : LED светло
Батерија : 2 x CR2016 копчето батерии(вклучуваат)
Светлината емитуваат режим : Нормално светла,трепка Брзо, Бавно да трепка, Стоп
Контрола на владата : преку вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ
LED светло зрачи и трепка во темнина. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.5/1 Должина(cm/in) : 52/20. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне.
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Но треба плати дополнителни превозот надомест.

Кон својствата

Големина:
L, M, S, XL
Бренд Име:
FangNymph
Број На Модел На:
121571
Материјал:
Најлон + LED Светло Бар
батеријата:
2 x CR2016 копчето батерии

Производи во категоријата

1 PCS НОВИ ПВЦ лента Хартија послужавник носителот Печатење послужавник за Epson HP1025 / 175 A / 275 / 177 / 176 Печата

DEN 431.52

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ние ќе ги сноси сите п

1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние см

ПВЦ / винил кујната кабинет(LHPV043)ЗАБЕЛЕШКА : цената е EXW цена и 3м / set,дополнителни еден метар плус m.Нашите

Descript јони : EASYA Гроздобер Антички Сребрен Опашот на Косата Клипови Накит За Жените Мода Кристал Кристал P

Плаќање : да ја прифатиме alipay тука Експрес испорака трае околу 37 дена да пристигнат Ако имате било какви

50 парчиња од било дебелина (0.46 / .71 / 1.0 mm) и било 5x10 компјутери дизајн избори.Можете или да контактирате с

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нар

Please wait...