0
clear
  • N00272 50pcs N42SH Блок супер силен Ретки Земјата Neodymium Магнет,8x0.8x1mm,Cuboid Ndfeb Магнет ,Магнет за фрижидер
  • -20%
  • -20%
N00272 50pcs N42SH Блок супер силен Ретки Земјата Neodymium Магнет,8x0.8x1mm,Cuboid Ndfeb Магнет ,Магнет за фрижидер

N00272 50pcs N42SH Блок супер силен Ретки Земјата Neodymium Магнет,8x0.8x1mm,Cuboid Ndfeb Магнет ,Магнет за фрижидер

DEN 105.60
DEN 100.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
iMagnet
Број На Модел На:
N42SH
Со Дупки:
No
Обликот:
блок
Примена:
Индустриски Магнет
Композитни:
ретки земјата магнет
Тип:
Постојано
Обложување:
никел

Производи во категоријата

start21530084397796end21530084397796 1pcs Супер Моќна Силна Масовно Мал Круг Nd Fe B Neodymium Диск Магнети Кол 40mm x 20mm N50 Ретки Земј

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Не грижете се за пакување, бидејќи на своите безбедна и силна надворешното пакување.Префрлување регула

ElectromagnetМоделD(mm)d(mm)H(mm)ММоќност(W)вшмукување(kg) JK08 / 20 Φ8 Φ3 20 M3 2 0.15 kg JK08 / 25 Φ8 Φ3 25 М3 2 0.2 kg JK10 / 10 Φ10 Φ4 10 М3 2 0.3 kg JK10

Опис На Производот : Обликот:БлокМатерија : Nd Fe B магнетОдделение : N50Големина : прибл.8.25x1.93x4x0.75mmОбложува

Ураганот Магнети&Материјали Инженеринг[NDFEB SMCO ALNICO ФЕРИТНИ MOLYBDYMUM SPUTTERING ЦЕЛИ]Ние во HMME гарантирањето дека

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Одби да го оспори, на ваш сопствен ризик.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА.313 / 271352731113 / 301353031120 / 1520815422...

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Примена : Овој плоштад магнетни менгеме е погодна да се поправи железо плоча, цевки, стап, дрво, агол чели

трговија на големо 8 PCS D22*3мм N50 моќна магнетна сила neodymium магнети силна круг магнет N50 дијаметар 22 X3 MMИзве

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Внимание ве молам : овој вид на феритни јадро не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпција.2

start21530084397796end21530084397796 1pcs Супер Моќна Силна Масовно Мал Круг Nd Fe B Neodymium Диск Магнети Кол 60mm x 30мм N35 Ретки Зем

20sets / многу EPC17 8 6 PC95 Феритни Магнетното Јадро и 4 Игли Врвот Влез Пластични Bobbin Прилагодите Напонски Тран

Формула См 2 O 3 99.99%Молекуларна Тежина 348.8Изглед бледо жолтаSolubility Нерастворливи во вода, умерено раствор

12 176°F (80°C) 590°F (310°C) 7.4 KOe >20 KOe 4042 MGOe N45 SH 13 Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако ние може да би

start21530084397796end21530084397796 2 парчиња Супер Моќна Силна Масовно Мал Круг Nd Fe B Neodymium Диск Магнети Кол 40mm x 20mm N50 Рет

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

start21530084397796end21530084397796 1pcs Супер Моќна Силна Масовно Мал Круг Nd Fe B Neodymium Диск Магнети Кол 35mm x 5mm N35 Ретки Земј

Please wait...