0
clear
  • JiaYiTian задна камера За Опел Astra F/Astra G/Corsa B/Омега A B/Vectra Б/Zaf 1995~2005 CCD Ноќ Визија/Обратна копија камера
  • -20%
  • -20%
JiaYiTian задна камера За Опел Astra F/Astra G/Corsa B/Омега A B/Vectra Б/Zaf 1995~2005 CCD Ноќ Визија/Обратна копија камера

JiaYiTian задна камера За Опел Astra F/Astra G/Corsa B/Омега A B/Vectra Б/Zaf 1995~2005 CCD Ноќ Визија/Обратна копија камера

DEN 1226.40
DEN 1165.00

Достапност
Производот е достапен

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080/PC1049 Супер Слика Seneor/4 LEDS High Definition/CCD Ноќ Визија
Повеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд. За пример
V W VS S k o d a VS A u d i | H y u n d a јас VS K I A | C i t r o e n VS P e o g e o t | N i s s a n VS R e n a u l t
Ако имате било какви прашања во Предлогот за камерата големина и Аудио видео систем за Надградба Rearview Задните Видите
Ве молиме оставете порака и ние ќе ви одговори во време и да се обезбеди инсталирање Примери Живеат Шут Т хенк ќе
За "Опел" Astra F Имот 1991~1998 За "Опел" Astra G Салон (F69) 1998~2005 Година За "Опел" Corsa B 1993~2000 Година За "Опел" Омега На 1986~1994 Година За "Опел" Омега Б 1994~2003 Година За "Опел" Vectra Б 1995~2003 Година За "Опел" Zafira 1999~2005
Како да се инсталира на камерата (Само за референца) .Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше. Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќ . Поврзете ја силата на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни. Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот. Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор. Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена. N otice Почитувани купувачи,проверете ја вашата лиценца плоча светилка место големина , Ние се обидуваме да се обезбеди целосна камера големина информации.Но, некои земји имаат посебни регистарски таблички,Ние исто така може да DIY посебна лиценца плоча камера врз основа на големината на табличка.Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.ВИ БЛАГОДАРИМЕ Карактеристики 1.Лесно се Инсталира Автомобил View Camera : Нема Потреба да ударна дупка, наместо автомобил табличка Број светлина покрие, да Играат и plug како автомобил табличка рамка камера 2.Висока дефиниција HD камера : Висока дефиниција HD камера може да натпревар безжична Видео Предавателот Приемникот да биде Безжична Автомобил Rear View Camera 3.Ноќ визија и Широк Агол Обратно паркинг Камера : Со Компензирање на Светлина Возило Камера, вклучуваат Супер бела LED светла и далечина линија 4.Шок-доказ и Водоотпорен Назад До Паркинг Камера : Пакет се Вклучени CCD Камера X1 /General manua x1. /Моќ line X1. /6m метри сигнал linex1 (Некои авто ние ќе испрати 8m метри кабел) БЕЛЕШКА;германската серија на автомобили Треба Rectifier( Особено старите автомобили) За chery премногу Ако Сакате Само За DIY Кликнете Тука

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Алармот Тип:
Алармни Системи,Возило Копија Камери
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
JIAYITIAN
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Водоотпорен:
IP68
Агол На Гледање:
170 степен
Паркинг Видот На Помош:
Rearview Rear View Camera
Номинална Напон:
DC 12V
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камера
Материјал Тип:
ABS
Жица или Безжично:
Жица
Сензор на слика:
PC7080 Сензор
Ноќ визија:
Поддршка Ноќ Визија

Производи во категоријата

7" Безжична 2.4 G Заден Поглед Назад до Astern Огледало Следи со Безжичен Пренос на Копија на Камерата За Земј

Паркинг Заден Поглед Cam ера за porsche Cayenne до 2015(За референца, истиот бренд автомобил во различни држави мож

Општи Информации Компатибилност За Mazda 6 2009 2010 2011 2012 2013 2014За Mazda 6 M6 GH 2007~2013За Mazda6 Ruiyi 2008~2009За Mazda RX8 2004 2005 2006 20

1) во Суштина ние ќе го избере најмногу економски начин за испраќање на стоки за вас.Ако наидат на пробле

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера За Тојота Vios 2013~2014За Тојота Kluger 2014~2015 NTSC

[ Купувачот Известување ] 1) сад, Мексико, Австралија, Нов Зеланд купувачи, ние ќе испрати пакет со " Ali Express

Сите парцели ќе бидат испратени во 13 дневна обично по приемот на плаќање (освен викенд и фестивалот)Обич

Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.S / N Сооднос : >48 Db 10 Ако имате проблем или прашање, ве молиме контак

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отко

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7.Баланс На Белата Боја : Auto 13...

5инчен Безжична 2.4 G Автомобил Rear View Backup Наназад ги следи со Безжичен Пренос на Копија на Камерата за Ками

~ СТАБИЛЕН КВАЛИТЕТ+ ДОБАР и Професионална услуга~Универзална HDCCD Задните Видите Обратна Камера за авто

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отко

Електронски Shutter : 1 / 60 да 1 / 100,000 секунди 11 Купувачи ве молиме да бидете трпеливи да се чека на пакети, тоа

Паркинг Заден Поглед на Камерата за Mazda ATENZA 2014(За референца, истиот бренд автомобил во различни држави м

Big Big Road За Land Rover Freelander 2 Откритие 2 3 4 LR2 LR3 да се избегне грешка и спор.pls бидете сигурни дека големина и изг

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПри

Тоа трае околу 720 работни дена да пристигне во вашето место.3) Ако на тежината на вашата парцела е во 2kgs, о

Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде...

Liand Lee Автомобил Багажникот Рачка Задните Поглед Наназад Паркинг Камера За BMW 5 Серијата F10 F11 F07 2010~2016 годи

Слика Сензор : CCD1 / 3 5.0 Vpp, 75 Ohm 12 Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им по

120° Широк Агол Водоотпорен IR Ноќ Визија Заден Поглед Наназад КамераОваа Боја CMOS Автомобил Rear view Camera е но

Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна7.2) Плаќањето мора да се изврши во

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отко

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Инсталација Iocation : Табличка

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П

9"Дигитални TFT LCD Монитор Изграденаво 2,4 GHz Дигитален Безжичен Приемник,Графички мени, 1pcs Безжичниот Водо

Please wait...