0
clear
  • За Kawasaki Versys 650 2015 Година Пред Горниот Дел На Моторот Guard Автопат Ремонтирам Резервоарот Заштита Несреќа Бар Рамка Заштитник Versys650
  • -20%
  • -20%
За Kawasaki Versys 650 2015 Година Пред Горниот Дел На Моторот Guard Автопат Ремонтирам Резервоарот Заштита Несреќа Бар Рамка Заштитник Versys650

За Kawasaki Versys 650 2015 Година Пред Горниот Дел На Моторот Guard Автопат Ремонтирам Резервоарот Заштита Несреќа Бар

DEN 4461.12
DEN 3346.00

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Состојба : Резервни 100% Сосема Нов
Боја : Мат Црна како слика покажа
Материјал : Челик со 1" Челик цевки
Fitment : За Kawasaki Versys 650 2015 2016 Година
Подолу се детални фотографии :

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
4.5kg
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
За Kawasaki VERSYS 650 2015 2016 година
Материјал Тип:
Челик со 1 Челик цевки
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Fitment:
За Kawasaki VERSYS 650 2015 2016 година

Производи во категоријата

4, Опис : Направени од високо квалитетна ABS пластика!!100% Сосема нов резервни делови (не ОЕМ) ,дупки се преdril

Пред Носот Горниот Обтекател Cowling Светлата Headlamp Остане Заградата За 2004 2005 2006 2007 ХОНДА CBR1000 RR CBR 1000 RR 1000 RR SC5

Тема : Состојба : 100% сосема новМатеријал : алуминиум CNCКоличина : 1 парчеБои : Црна, Сина, Црвена Злато Зеле

100% Сосема Нов.Боја за слика.CNC Изработени со 6061T6 алуминиум и тешко anodised.Заврши амортизацијата систем кор

71941733000338407194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : А

Стандард на Превозот : Ние ќе го организира производството за вашиот обтекател комплет во рок од 24 часа

За KAWASAKI ER6 N ER6 N 20122015 13 14 Мотор Мотор Guard Несреќа Бар Guard заштита 2013 2014 година 2012 до 2015 Опис : Висок квалитет

Пакување количина : 1 мобилен телефон стенд 2 Еден пар на фиксна кутии 3 Надворешен кабелот за напојување

Descripition : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Боја : како на сликата шоу.Количина : 1 Buc.Позиција : Пред.

Превозот:Купи 1 пакети на Кина default испраќање поштенски парцела пост Време на испорака обично е околу 60

Описи : Состојба : Сосема Нов, Висок КвалитетМатеријал : ПластикаСлика се вистински објектиНие се обезб

​Универзален Мотор Bendable Издувните Пригушувач Цевки За Топлина Shield Покрие Пета Guard Универзална Dirt Bike Из

​Универзален Мотор Bendable Издувните Пригушувач Цевки За Топлина Shield Покрие Пета Guard Универзална Dirt Bike Из

Име на производ : Мотоцикл Тело Покрие Применливи модели : Хонда живеат DIOZX AF35 диск сопирачки (1997) Количес

Опис на производот : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетЕлоксирани бои за да се спречи од оксидирачки и scratcheВ

Please wait...