0
clear
  • KOWELL 7/8 22mm Универзална CNC Алуминиум Легура & Гума Мотоцикл Handlebar Рака Костец Бар За MOTOWOLF Рака Бар Додатоци
  • -20%
  • -20%
KOWELL 7/8 22mm Универзална CNC Алуминиум Легура & Гума Мотоцикл Handlebar Рака Костец Бар За MOTOWOLF Рака Бар Додатоци

KOWELL 7/8 22mm Универзална CNC Алуминиум Легура & Гума Мотоцикл Handlebar Рака Костец Бар За MOTOWOLF Рака Бар Додатоци

DEN 657.60
DEN 428.00

Достапност
Производот е достапен


KOWELL 7/8" 22mm Универзална CNC Алуминиум Легура & Гума Мотоцикл Handlebar Рака Костец Бар За MOTOWOLF Рака Бар Додатоци
Опис :
ГУМА костец со прецизност ЦПУ лентата завршува
Да помогнат во намалување на вибрации и рака пумпа
Должина на костец без лентата завршува 130 mm
одговара на сите 7/8" (22mm)дијаметар на прачки.
Овие костец се универзални и ќе одговара на речиси секој 7/8" мотоцикли
Материјал : ЦПУ Машински Алуминиумски + Никој Лизга Гел Гума
Бои : Виолетова / Red / Gold / Сино / Црна / Сребрена / Титаниум / Бакар / Портокал
Количина : 1 пар (Лево и Право)
Вкупна Должина : 130mm
Пакет се Вклучени : 1 x Пар Handlebar Костец

Кон својствата

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Објектот Тежина:
0.3kg
Автомобил модел:
Универзална , одговара на сите 7/8 (22mm)дијаметар на прачки.
Земја/Регион на Производство:
Кина
Модел Година:
Виолетова Црвена Злато Сина, Црна, Сребрена Титаниум Бакар Портокал
Бренд Име:
KOWELL
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Другиот Дел Број:
Универзална и ќе одговара на речиси секој 7/8 (22mm) мотоцикли
Производителот Дел Број:
Вкупна Должина
Специјални Функции:
Против Пролизгување, Лесна Инсталација, стабилен , траен , Удобно , Коси
Материјал Тип:
CNC Машински Алуминиумски + Никој Лизга Гел Гума
Име На Модел:
22mm Универзална CNC Алуминиумски Мотор Handlebar Рака Костец Бар Гума
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Осветленост Дел Број:
ГУМА костец со прецизност ЦПУ лентата завршува. Да помогнат во намалување на вибрации & пумпа
Функција:
за Кафе Racer Плувка Clubman Обичај
Вкупна Должина:
Должина на костец без лентата завршува 130 mm
Стил:
handlebar рака костец
боја:
Виолетова Црвена Злато Сина, Црна, Сребрена Титаниум Бакар Портокал
Тип:
Мото Мото Велосипед Handlebar Додатоци Замена Поправка Делови
QC:
Проверува два пати пред да се испраќаат 100% сосема нов & висок квалитет!
Пакетот Вклучува:
1 Пар (2 ПАРЧИЊА , Лево и Право) Костец
испорака:
Freeshipping со песна бројот & целосно следење на информации.

Производи во категоријата

Беж / Црна / СиваГосподар Панел Моќност Прозорец Вклучите Контролниот Панел Трим "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK4 (1

Состојба : Сива Боја, 100% Нов Вклучуваат : 1 x Window Switch Рамки Панел 3 B1 867 171 E.

1.ДЕЛ ОПИС : ОЕМ Оригинални Багажникот Блок за Заклучување на Задните Трупот, Заклучување на Капак LatchЗа "

бренд нови ЛЕВАТА ЗАДНА врата заклучување важи за "ФОЛКСВАГЕН".ЗА СЕДИШТЕ : КОРДОБА (6 L) (20022009)IBIZA (6 L) (20022009)

Новиот Chrome Врата се Справи со Капак Намали за Toyota Camry 20022006 Yaris 20062010 Година е корола 2003+ Точка име : Нов Chrome

Барањето за ВраќањеВе молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!Ние одржување н

Новиот Chrome Врата се Справи со Маска + Чаша Сад комбо за Suzuki Swift 20052010 Grand Vitara 20052012 Точка име : Нов Chrome Врата с

19982005 Passat Б5 Објектот е Дел број : За Пред Вистинската Врата Земи Рачка : 3 B0 867 172 3 B0 867 180 А На Задната Лева Вр

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се по

Овој објект се вклопува со овие возила : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франци

Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!Објектот спецификитеItem Type заклучување на Вратата

1 PC ТИП Б Хром Врата се Справи за Мицубиши Pajero 2 Додатоци V31 V32 V33 V43 V44 V45 V46 19911999 1996 година 1998 1992​

цената е за сет 3 PCS = Сет за Passat Б5 Дел Број : Пред право : 3 B0 867 172 (намали), 3 B0 867 180 A (земи рачка) На задното ле

Превозот : Ние ја испорача стоката до остатокот на светот.Ние ќе ги искористиме" Кина Пост Воздух Mail" или"

Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур

Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку сл

4pcs Нова Тројна Хром ABS Пластика Врата се Справи со Капак Намали За 20072015 JEEP Wrangler JK Слобода DodgeСостојба : 100%

Барањето за ВраќањеВе молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!Ние одржување н

5206015K80 Пред шофершајбната стакло лево декоративни ленти насловната плоча

5pc / set Корисни Автомобил Внатрешни работи Надворешноста Цртичка Калапи Трим Аудио GPS на Врата завртувањ

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака Тоа е, рече дека ние сме испрате

Хром Врата се Справи за Мицубиши Pajero 2 Додатоци V31 V32 V33 V43 V44 V45 V46 19911999 1996 година 1998 1992ТИП ПО 1998​

Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност Ние се придржуваат до квалитетот на животот н

Ако сакате да купите голем број на производи,ве Молиме контактирајте ме Јас ќе ви даде многу поволна цен

Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложув

Новиот Chrome Врата се Справи со Капак Намали за Hyundai Акцент 2007 2008 2009 2010 2011 Точка име : Нов Chrome Врата се Справ

Име На Производ : Терминал Батеријата Менгеме Користи За : Универзален Автомобил Батеријата Материјал :

Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPSот,DHL и сл курир.Отстрани заштитен сло

Please wait...