0
clear
  • 5.0 Екран На Допир За Леново S850 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет
  • -20%
  • -20%
5.0 Екран На Допир За Леново S850 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

5.0 Екран На Допир За Леново S850 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 350.40
DEN 333.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
AQIOU
Број На Модел На:
За Леново S850
Компатибилен Бренд:
Леново
Екранот:
≥5
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За Леново S850 Екран На Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Производи во категоријата

T221 Сензор Телефон Замена на Делови За ZTE Сечилото AF3 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел ; Со Следење на Број

За Модел : 5.5" За BQ BQS 5502 BQS5502 ЧеканВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и д

ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Колет,која е бесплатна Во принцип,тоа се п

Компатибилна со Моделот : За Алкател Поп C9 OT7047Со цел не да го одложи вашата нарачка аранжманот ,ве молиме

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе

За Xiaomi Mi А1 Mi A1 MDG2 Екран на Допир+tools Стакло Digitizer Сензор Touchpad Замена Пред Glass екран на Допир Панел на Допир

100% Тестирани Висок Квалитет За Samsung Галакси Core 2 СМG355 G355 Екран на Допир Digitizer Стакло Замена на Делови Напо

За Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Hongmi 5 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM Екран на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран

> Не расклопување или промена на структурата на батеријата Нашите цени не вклучувајќи го дестинација ца

За Модел : За Ngm Wemove ЧудоСо цел не да го одложи вашата нарачка аранжманот ,ве молиме љубезно ве молиме да г

Опис : *Тестирани пред превозот*Направени од високо квалитетен материјал*Компактен дизајн и лесна.*Идеа

Please wait...