0
clear
  • HeyModel Hepatopancreas дванаесетпалечното црево модел на желудечната структура
  • -20%
  • -20%
HeyModel Hepatopancreas дванаесетпалечното црево модел на желудечната структура

HeyModel Hepatopancreas дванаесетпалечното црево модел на желудечната структура

DEN 5376.00

Достапност
Производот е достапен


Информации за производот и Карактеристики :
1. Материјал : ПВЦ, Имитација на човечкото тело структура.
2. Материјал : не ' Рѓосувачки челик мувла, компонента и издржливи .
3. Материјал : увезени ПВЦ и боја
За Hey Model :
Hey Model Медицинска Техника Група е основана во 1993 година. Во моментов, маркетинг центар во Шангај опфаќа 1500 метри квадратни и производство база во високо-технолошки развој област дури и опфаќа повеќе од десет илјади квадратни метри. Heymodel разви до високо-технолошки претпријатија со нејзиното сопствено истражување и развој, производство, продажба и сервисирање на системот.
Hey Model производ опфаќа 9 серија а повеќе од 1000 видови, на пример : медицински итен случај, дијагноза, клиника, медицински сестри, жената и детето, анатомија, традиционалната Кинеска медицина, stomatology и примерок дел.Бидејќи Меѓународните Трговски Оддел основана во 2005 година, производи се извезуваат во речиси 80 земји и региони, и во неколку наврати го освои понудата на Обединетите Нации.
Hey Model е призната од страна на меѓународниот пазар и го освои чест за Кина. Ние би сакале да соработуваме со стари и нови пријатели дома и во странство да се развие рака во рака. Ние ќе се направи сите напори да им служи на медицинска едукација и да се направи повеќе исклучителен придонес за здравјето на човекот.

Кон својствата

Бренд Име:
heymodel
Број На Модел На:
HM-02306
Напон:
110v
Име:
Hepatopancreas дванаесетпалечното црево модел
Модел:
HM-02306
боја:
Бела
Големина:
1
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
кориснички
Нето тежина:
1KG

Производи во категоријата

Со серија на ролки во прилог на својата турнеја, овие ролки со оската на ротација на 45° до авионот на вол

7x25mm Octagonal Форма Магнетни Промешајте Бар, Лабораторија PTFE Мешајќи Барови со Стожерот Прстен Пакет на 10pcs1.

Пластика се Опфатени 24 Слотови Боење Тегла Рек Бела за Микроскоп Слајдови Секој обид за 1 buc!!! Име на прои

и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.Повратни информации : 1 Aliexpress прифати Зачувам / Кредитна

Име на производ : A1006 една уста десктоп лактот свиткување агол тапаПроизводот Категорија : еденпорта тап

Информации за производот и Карактеристики : Спроведување на стандардот : 2010 упатство за CPR1...

Информации за производот и Карактеристики : 1 Материјал : ПВЦ, Имитација на човечкото тело структура.2 Ма

80 ленти посебен индикатор на хартија p H 0.55.0,PH тест хартија

Производот Се ПокажеКористи уредот е широко се користи за греење во училиштето лабораторија, индустрис

Допрете Сензор (Браник Switch Сензор) 20016На сензор на допир се дигитални сензори,со робот програма да се врш

Име на производ Микроскоп Слајд Случај Боја Црна Материјал Пластични Може да се Одржи Слајд Број 10 Комп

Име на производ Слајдови Складирање Плоча Капацитет 20 Секој Слотови Големина 9 x 3cm / 3.54" x 1.2"(L*W) Големина 30

Повратни информации : 1 Aliexpress прифати Зачувам / Кредитна картичка / Web Money Ако не сте задоволни со купувањ

Плаќање : 1.NexCoreless DC Мотор со енкодер за Omnidirectional движење Тип : 22 CL3501 PG Кабина вртежен момент : 1.Овој предме

Информации за производот и Карактеристики : 1 Материјал : ПВЦ, Имитација на човечкото тело структура.2...

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × компјутери контра Забелешка : комбинации на бои се

Обработка на квантитетот На квантитетот не е ограничен (1 парчиња исто така линија), количината е голем и

лабораторија вртливата крстот клипумрефрлија алуминиумски со никел позлатен "Т" навој на главата ...

Превозот : 1.Тежина : 1.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 12 дена откако ќе ја добиете вашат

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решава

Име на производ Микроскоп Слајд Кутија Школка Боја на Портокал Материјал Пластични Може да се Одржи Сла

F6006 Вакуум Вода ЦуиИме на производ : F6006 Вакуум Вода Цуи Производот Категорија : далечински управувач вен

ротациона оска паралелна на mai ротациона оска на тркалото, сите што треба да направите е да го додадете в

Информации за производот и Карактеристики : 1 Материјал : ПВЦ, Имитација на човечкото тело структура.2...

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ВинилБоја : ЦрнаГолемина : 58x43cmНа налепници се отстр

Please wait...