0
clear
  • За hp 685 685XL Refillable Мастило Кертриџ со постојан Чип со работа на Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 ПЕЧАТАЧ ЗА HP685
  • -20%
  • -20%
За hp 685 685XL Refillable Мастило Кертриџ со постојан Чип со работа на Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 ПЕЧАТАЧ ЗА HP685

За hp 685 685XL Refillable Мастило Кертриџ со постојан Чип со работа на Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 ПЕЧАТАЧ ЗА HP685

DEN 527.52

Достапност
Производот е достапен

За hp 685 685 XL Refillable Мастило Кертриџ со постојан Чип со работа на Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 ПЕЧАТАЧ ЗА HP685 За HP мастило кертриџ модели :
За HP 685(1 Црно, 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта) 4 Pcs За HP принтер модели : За HP Deskjet Ink Advantage 3525 За HP Deskjet Ink Advantage 4615 За HP Deskjet Ink Advantage 4625 За HP Deskjet Ink Advantage 5525 За HP Deskjet Ink Advantage 6525 Боја : Црна 1
1 Синозелена
1 Магента
1 Жолта
Пакетот вклучува :
1pcs x Refillable Касети за hp685 со чип Б.К. (ПРАЗЕН)
1pcs x Refillable Касети за hp685 со чип C (ПРАЗЕН)
1pcs x Refillable Касети за hp685 со чип M (ПРАЗЕН)
1pcs x Refillable Касети за hp685 со чип Y (ПРАЗЕН)
Answer : ___________________________ Note :
Различни област користат различни кертриџ модел, Дури и ако вашиот печатач е истиот
Значи, Прво, Пред да ја купите, ве Молиме потврдете го вашиот стар оригинални мастило кертриџ е 685 , Тогаш Може да се купи нашата 685 Кертриџ
Ако вашиот стар оригинални мастило кертриџ НЕ е 685, НЕ купувам ова кертриџ.
На секое Прашање, Контактирајте нè за совет!
Ви благодариме за вашата загриженост за нашиот производ.Ние сме вашиот прв избор.
Нашата Компанија е Професионални Производители и трговски друштва. Нашата компанија има повеќе од 10years експертиза и 6 година Alibaba експертиза. Ние сме специјализирани во производството flatbed печатач(УВ Печатач /Еко Растворувач Печатач/Храна Печатач), Автоматски cd/dvd печатач, сублимација топлина притиснете машина, и потрошен материјал итн. Ние ги преземе врвот-квалитетен производ, топ-одделение услуга, топ-одделение цена како принцип, кој има добиено многу позитивни повратни информации низ светот досега. Ние сме во потрага напред долгорочен и стабилен однос со секој клиент.
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Aliexpress Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global.cainiao.com (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Можете да ги пратите вашата локација за подигнување на парцели на следниве веб-сајт го користите вашиот следење number : www.dhl.com
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
OLOEY
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Број На Модел На:
За Hp 685 кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
кертриџ модел:
За Hp 685 кертриџ
користат за:
За HP Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 Печатач
Тип:
refillable мастило кертриџ
Функција:
Со ЛАК чипови
квалитет:
Висок квалитет

Производи во категоријата

Модел Бр : За HP 363 XL Мастило КасетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна Мастило

Модел Бр : За Брат LC223 Мастило КасетиТип : Бренд Нови Компатибилни, Мастило КасетиМастило : Целосна Масти

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетhp 954 XLЦрна180mlhp954 XLСинозелена130mlhp954 XL Магента 1 30mlhp954 XL Жолта 1 30mlКомп

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетLexmark 100Црна320mlLexmark 100Синозелена313 mlLexmark 100Магента313 mlLexmark 100Жолта313 ml

Нови LC110 долго мастило рефил кертриџ за брат принтер ink кертриџ рефил за Брат dcp j152n j132n со ЛАКПовеќе detials :

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетT0821Црна118mlT0822Синозелена118 mlT0823Магента118 mlT0824Жолта118 mlT0825Светлинат

Ги споредува да : Neopost Уметност.Бр 4127963 L / 16900038 / 4127179 UСоодветен за употреба во следниве Neopost поштенски м

К Refillable мастило Кертриџ со чипКупувачи Информации : 1 Избришете го вишокот капки внимателно користете т

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетСТР512 XLЦрна118mlЗа МоделотКомпатибиленКанон СТР 512 XLПечатач Модел

Еден сет 8 пакети Категории на производи : Мастило Cartridages 2× Црна 2× Фото Црна 2× Синозелена 2× Магента 2× Жо

Овој пакет вклучува : 2pieces, СТР37+CL38(1 BK+1 Color) Мастило Кертриџ,Кутија за пакувањеМодел ОЕМ Боја на Мастило з

Опис На ПроизводотЗа Брат MFCJ6910 CDW MFCJ6710 CDW MFCJ5910 CDW MFCJ825 N MFCJ955 DN MFCJ955 DWN За Брат MFCJ705 DW MFCJ710 D MFCJ710 DW MFCJ810 DN MFCJ705 D MFC

Пакетот Вклучува : 1pcs x за HP 27 xl Црно Мастило Кертриџ1pcs x за HP 28 xl Боја на Мастило КертриџПрименлив модел :

И ние ќе се прошири време на испорака за вас се додека не се добие испорака успешно Исто така, купување н

8 PCS Компатибилни, Мастило Кертриџ за T0540 T0541 T0542 T0543 T0544 T0547 T0548 T0549 одговараат за Epson Перо Фото R800 R1800 Забележ

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетLexmark 100Црна420mlLexmark 100Синозелена413 mlLexmark 100Магента413 mlLexmark 100Жолта413 ml

Tatrix 8 PCS За Брат LC12 LC40 LC71 LC73 LC75 LC400 LC1220 LC1240 Мастило Кертриџ За Брат MFCJ6910 CDW J6710 CDW DCPJ525 NLC12 LC40 LC71 LC73 LC75 LC1200 LC1240 П

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетСТР512 XLЦрна118mlCL513 XLC / M / Y118 mlЗа МоделотКомпатибиленКанон СТР 512 XL CL

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетСТР512 XLЦрна118mlCL513 XLC / M / Y118 mlЗа МоделотКомпатибиленКанон СТР 512 XL CL

За Canon PGI2700 Refillable мастило касети Со ЛАК МАСТИЛО НИВО чиповиПроизводи : 1 X PGI2700 15 ML Синозелена мастило касе

100% нов и висок квалитет!3 Долниот MOQ ( без разлика што се дистрибутери, увозници или крајниот корисник, ќе

Please wait...