0
clear
  • 30PCS Висок квалитет ABEC-5 6201ZZ 6201Z 6201-2Z 6201 ZZ 12*32*10 мм Метал печат длабоко ритам топката имајќи 12x32x10mm
  • -20%
  • -20%
30PCS Висок квалитет ABEC-5 6201ZZ 6201Z 6201-2Z 6201 ZZ 12*32*10 мм Метал печат длабоко ритам топката имајќи 12x32x10mm

30PCS Висок квалитет ABEC-5 6201ZZ 6201Z 6201-2Z 6201 ZZ 12*32*10 мм Метал печат длабоко ритам топката имајќи 12x32x10mm

DEN 2020.80
DEN 1031.00

Достапност
Производот е достапен


1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .
'

Кон својствата

Должина:
ABEC 1, ABEC 3, ABEC 5
Бренд Име:
LUT
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Како disciption
Капацитет На Моторот:
/
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
Челик
Структура:
Топката
Бродови Од:
Кина
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.04kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 10cm (1.97in x 3.94in x 3.94in)
Се стандардни делови:
Стандардни Делови
Модел:
погледнете ги упатствата
Дебелина (мм):
види инструкции
Број на возниот тела:
погледнете ги упатствата
Производ Одделение:
Одлични
Материјал на возниот имајќи домување:
види инструкции

Производи во категоријата

Производот се Покаже И Детали Слики Предмет : Подготвени Куп Игли Валчести Имајќи Тип : Игли Валчести Им

Име на производ Длабоко Ритам Топката Имајќи Пакет Содржина 2 парчиња x Длабоко Ритам Топката Имајќи Мод

Име на производ од не 'Рѓосувачки Челик Оски Големината од 200 x 2mm / 8" x 0.08"(L*D) Материјал од не ' Рѓосувачки

Длабоко ритам топката имајќи главно се земе радијална оптоварување, како и умерена axial оптоварување...

започнетекрајотМоделMR1282 RSДимензииСоздаден (d)8ммДијаметар (D)12ммШирина (Б)3.5ммПечати Тип2 RS(Две страни гу

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Добредојдовте на нашата продавница1pcs LMF16 UU 16mm Долго Тип Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMF16 UUВратило ID : 16

Добредојдовте на нашата продавница4pcs LMF10 LUU 10мм Долго Тип Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMF10 LUUВратило ID :

Име на производ Длабоко Ритам Топката Имајќи Пакет Содржина 10pcs x Длабоко Ритам Топката Имајќи Модел ZZMR52

Производот Се Покаже И Детали СликиИмајќи Тип : Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај Meteic Серија Модел : BK5525 Вр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

HW0000223Спецификација : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Цинк ЛегураТип : Перница Блок Имајќи Странат

Добредојдовте на нашата продавница4pcs LMF16 UU 16mm Долго Тип Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMF16 UUВратило ID : 16

Име на производ Круг Род Големина 160 x 3мм / 6.3" x 0.12"(L*D) Материјал Месинг Боја на Тон Злато

Тип : линеарен вратило поддршка на ситеБрој на модел : SK12, SH12 AВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 50pcs SK12Д

започнетекрајотМоделMR63 ZZДимензииСоздаден (d)3ммДијаметар (D)6ммШирина (Б)2.5ммПечати ТипZZ (Две страни мета

започнетекрајот2 парчиња SC13 UU 13mm Линеарна Топката Имајќи го БлокиратеМодел : SC13 UUВратило ID : 13 ммКоличин

Please wait...