0
clear
  • Нерѓосувачки Челик Сензор Готвење Млеко Храна Кафе Термометар со Големи Dial си игра Совршен/професионални Кафе Термометар
  • -20%
  • -20%
Нерѓосувачки Челик Сензор Готвење Млеко Храна Кафе Термометар со Големи Dial си игра Совршен/професионални Кафе Термометар

Нерѓосувачки Челик Сензор Готвење Млеко Храна Кафе Термометар со Големи Dial си игра Совршен/професионални Кафе Термометар

DEN 336.00
DEN 276.00

Достапност
Производот е достапен

Нерѓосувачки Челик Сензор Готвење Млеко Храна Кафе Термометар со Големи Dial си игра Совршен
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Практична и издржлива дома користење на производот
Млеко-frothing термометар ќе ви помогне да се постигне совршена температура за вашиот cappuccinos ,lattes и топло чоколадо .
Оваа корисна алатка исто така може да се користи за да се провери температурата за Печено Месо, Супи, Длабоко пржење и сл.
Пена температура од околу 60 ~ 65 ;
Задржи околу 1cm растојание помеѓу врвот на термометар thermometry и на дното на садот
Кога мерење на температура може да се користи на клипот да се поправи термометар, може да се спречи термометар намалувањето на сад
Совршен прибор за подобар живот
Материјал : Нерѓосувачки челик
Должина : околу 13.5 cm/5.31"
Dial дијаметар : За 4cm/1.57"
Температурата мерен опсег : -10 до 110
Боја : Сребрена
Количина : 1pcs
Внимание : ве Молиме вратете да 0 C пред секоја употреба
ЗАБЕЛЕШКИ :
-Термометар само, другите не се вклучени!
-Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип:
Кафематот Делови
Број На Модел На:
ЗЈЗ-008
Точка име :
Нерѓосувачки Челик Сензор Готвење Млеко Храна Кафе Термометар со Големи
emperature мерен опсег:
Материјал:
боја:
Silivery

Производи во категоријата

Целосен екран на допир,Следната генерација на кафе машина Совршен квалитет на целосно автоматски cappucinno

Главните Карактеристики се Јасно Означени HACCP Минималните Температури за Готвење мелено Говедско месо,

Hario V60 Кафе Капе Скала / Тајмер VST2000 BConditon : НоваБренд : HarioРеден Број на Модел : VST2000 BHario скала мерки во 01 grams.

54mm Кафе disturibution алатка / Кафе Дистрибутер / кафе подесуватетој dsitribution алатка се залага за квалитет и consist

ЕГО Codice : 46 27266 500CPUK Codice : SW346 POSIZIONE DEL SELETTORE SELETTORE ROTATIVOQuesto quotazione на prezzo fisso ц по 1 x Ротари Switch дојде mostrato nella figura

Зошто Да Изберете Rhinoware Млеко Jugs?На Rhinowares Професионални Млеко Jug е развиен од страна на луѓе кои ги разби

Ова е КуперР 33501 Фрижидерот / Замрзнувач Хоризонтална Стаклена Цевка ТермометарДржи се постојани и точ

Контратоп Frothing стомна rinser / Испаруваат Стомна Rinser / стакло rinser / Раздавам испаруваат стомна rinser стакло rins

Најлон Еспресо Машина за Чистење со Четка Рачка : најлон, црна Четка : најлон, транспарентни Должина : 22cm

Numero ELECTROLUX parte : 04988120 / 60 110 mbar INTERRUTTORE ПО LAVASTOVIGLIE / LAVABICCHIERIQuesto quotazione на prezzo fisso ц по 1 x Pressostato дојде mostrato nella figura

СЕДАТ Дел Број : 0.630.327EUROSIT 630 ГАС ТЕРМОСТАТ ВЕНТИЛОваа фиксна цена на листата е за 1 x СЕДАТ Гас Термостат

Оваа великодушно големина стомна се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик и двојно обложе

ЕГО Дел Број : 55.10639.800ЕДЕН ФАЗА 90185°C ОПЕРАТИВНИ ТЕРМОСТАТ ЗА FRYERSОваа фиксна цена на листата е за 1 x ЕГО Те

Т & S ПредПлакнење Џет Спреј Главата 1.48 GPM на 60 psi Б0108 Џет спреј вентил Ергономски не се лизга рака зафат 8"

Користејќи метод : 1, термометар во сад со вода или млеко и да се измери температурата, температурата на м

Контратоп Frothing стомна rinser / Испаруваат Стомна Rinser / стакло rinser / Раздавам испаруваат стомна rinser стакло rins

Urnex Cafiza Еспресо Машина за Чистење во Прав, ПЕТ 1 / 4 оз (7g) Пакети Моќен еспресо машина backflush детергент Брзо

ЕГО Codice : 46 27266 500CPUK Codice : SW346 POSIZIONE DEL SELETTORE SELETTORE ROTATIVOQuesto quotazione на prezzo fisso ц по 1 x Ротари Switch дојде mostrato nella figura

CARIMALI ОЕМ Дел Без;1528501 M5x12 mm УНИ 7689 COUNTERSUNK HEAD ЗАВРТКИ СО SHELLM5x12

CARIMALI ОЕМ Дел Без; 1523534 Φ1 / 4" КОТЕЛ ВЕНТИЛ

Зошто Да Изберете Rhinoware Млеко Jugs?На Rhinowares Професионални Млеко Jug е развиен од страна на луѓе кои ги разби

Please wait...