0
clear
  • 5 КОМПЈУТЕРИ 3D Цвет sequine Rhinestones мушка brooch закрпи applique шиење на beading applique облека, чевли кеси декорација печ
  • -20%
  • -20%
5 КОМПЈУТЕРИ 3D Цвет sequine Rhinestones мушка brooch закрпи applique шиење на beading applique облека, чевли кеси декорација печ

5 КОМПЈУТЕРИ 3D Цвет sequine Rhinestones мушка brooch закрпи applique шиење на beading applique облека, чевли кеси декорација

DEN 431.52
DEN 367.00

Достапност
Производот е достапен


5 КОМПЈУТЕРИ 3 D Цвет sequine Rhinestones мушка brooch закрпи applique шиење на beading applique облека, чевли кеси декорација печ

Кон својствата

боја:
СЕ МЕША 5 СТИЛ
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Закрпи
Големина:
AS PICTURE SHOW
Стил:
Шие-На
Техника:
Sequined
боја:
Бела
Use1:
squine печ
Use2:
beaded закрпи
Use3:
облека закрпи
Use4:
печ цвет
Use5:
лепенки за облека
Use6:
беџови за облека
Use7:
цвет applique
Use8:
Закрпи Сет
Use9:
лепенки за облека

Производи во категоријата

Прекрасна Виолетова Боја од Грозје Кристал Beaded Applique За Облека WPHB038100% Производство На Рачно Изработени,

5pc / многу да се Шие На Sequin Орел Главата Печ Везени Јастреб Applique Сокол Закрпи За Облека рачно изработени с

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек

ИзвестувањеВе молиме Бидете Сигурни дека се Меша Наредби > 10$,Ќе Добиете 2$ Попуст и Avaliable Следење Кодот

Големина : 8.2 Х 8.5 cmПакетот вклучува : 1 компјутер куче печТаму е лепак на задната страна Можете да железо

Прекрасна AB Боја Кристал Beaded Железо На Закрпи Многу WRA725Опис : Тип На ОбјектКристал ПечТочка Бр.WRA725Голем

монистра ракаsewed appliquesшиеналепак заосновната ткаенина : црнаголемина : како подолу на сликата

ИДЕНТИЧЕН Pennant Одговор Знаме везови печУпатства за употреба : 1 Прскање вода на задната страна од печ.2...

Главната ВоведМожете да се шие на или се користат специјални лепило за дизајн,@S ize : 30мм.можеби големина

Моден Hornet Кристал Beaded Везови Печ WPHB030100% Производство На Рачно Изработени, Со Висок Квалитет, Моден Дизај

СТП Сектор поместена appliqueОпис Боја : исто како големина на слика : 9x5cm Количина : потполно 30pcs можете да се

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Welcom вашиот дизајн, и ви благодарам многу за вашата по

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далново

4pcs / торба Бела чипка applique Деликатна везени 25*13cm за врвот фустан m306 многупарчиња / многуДолго се Откажат

Големина:2.6*6.3 cmКоличина : 20pcs / број 1 ЖелезоНа ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, м

Лесно да се аплицира железо на applique Детални везени квалитет на железо во печ Пегла На Димензии : 4 X 0.97 инч

3 вида симпатична Кутре облека печ мали кучиња закрпи железо на лепило на грботГолемината е прикажување

4pcs / торба Бела чипка applique Деликатна везени 25*13cm за врвот фустан m306 многупарчиња / многуДолго се Откажат

Број "1" Дизајн Златна Боја Sequin Applique WRAB009100% Производство На Рачно Изработени, Со Висок Квалитет, Моден Диз

Функција : производ, се покаже како Големина на слика(Appr вол ) : 19*22cm за секој компјутери

Ако производите не се добри како што се очекува, pls ве молиме контактирајте со нас пред да го оставите ко

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинПочитувани купувачи ,може да се

Материјал : flowerembroidered печ (треба да се шие )Големина : 30*40cmкористете начин : врати се топлотопи лепило ,мож

Please wait...