0
clear
  • Чиста 925 Sterling Silver Со Висок Квалитет Кубни ZirconWomen,Гроздобер рачно изработени Sterling Silver Blacelet парична Казна скапоцен камен Подарок AJ
  • -20%
  • -20%
Чиста 925 Sterling Silver Со Висок Квалитет Кубни ZirconWomen,Гроздобер рачно изработени Sterling Silver Blacelet парична Казна скапоцен камен Подарок AJ

Чиста 925 Sterling Silver Со Висок Квалитет Кубни ZirconWomen,Гроздобер рачно изработени Sterling Silver Blacelet парична Казна

DEN 3446.40
DEN 1792.00

Достапност
Производот е достапен


【 Бенд 】L&P
【Stone Type】Природни Гранат/Ахат/CZ
【Meterial】925 Sterling Silver

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Број На Модел На:
renpin
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Геометриски
Сертификат Број:
GIC Број
Certificate Type:
GIC
Главниот Камен:
Ахат
Бренд Име:
L&P
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925 Sterling silver
Главниот Камен:
CZ/Гранат/Ахат
Lenght:
3cm
Ширина:
2cm
Повод:
Роденден/Партија/Business/Годишнината/Подарок

Производи во категоријата

Огледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни, без pin дупка, мног

Име на производ Класичен Дрвото на Животот Природните слатководни Бисер Булчински Обетки 925 sterling silver Би

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА АМЕТИСТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Виолетова Аметист Капка Обетки【Главниот Камен】 : 5x3mm

Име на производ You Noble вистински моден 925 сребрен голема Глеѓ Обетки булчински,симпатична природните сла

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : Реален 925 Фунта Сребрен накит Монистра& David на Ѕвезда Tassel Dangle обетки Magen хебрејск

Карактеристики на производот Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотог

Плоча : Автентични 925 Фунта Сребро Обетки Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за живот

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да с

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да с

Карактеристики на производот: Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фот

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да с

Метал:Солидна 14 K Жолто Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина За:1.8 g Прилагодување:Отвори Поставувањ

материјал : 925 фунта со свежа вода бисер и кубни циркониps : сите наши производи се не вклучувајќи сертифи

Бренд Име : Dainashi НакитТип На Производ : Бисер EarringГлавниот Камен : AAAA БисерПол : ЖенитеМатеријал : 925 Sterling Si

Плоча : Автентични 925 Фунта Сребро Обетки Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за живот

Jemmin Класичен Кристал Обрачот Обетки за Жените Свадба Партија Уво Накит Додатоци Висок Квалитет 925 Фунта

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Едноставен Зелена Калцедон Студ Обетки【Главниот Камен】 : 4mm Квадратни Зелена К

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака

EarringКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 пар earring1 Целосна плаќањето мора да

природни пурпурна гранат камен обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените Класичен домот пар

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА CITRINE >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Tear Drop Коктел Капка Обетки【Главниот Камен】 : 6*20mm Природни

природни гранат камен обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените Класичен домот мода парична

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ Бренд : ASHIQI Облик : Semiround Бисер Големина : 89 мм Бисер Сјај : Многу Добро Површина :

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

AGLOVER 9mm Бисер Обетки 925 Sterling Silver Жените Природните Слатководни Бисер Студ Обетки 100% Сребро Шарм Накит 100%

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Зголеми Кварц >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Роза Кварц Капка Earring【Главниот Камен】 : 9mm Згол

Please wait...