0
clear
  • 2 парчиња-100pcs FPC Конектор Приклучок за 0.3 Теренот 35-pin Двојно-pin Погрешно-нога Флип Clamshell За Мобилен Телефонски Кабел
  • -20%
  • -20%
2 парчиња-100pcs FPC Конектор Приклучок за 0.3 Теренот 35-pin Двојно-pin Погрешно-нога Флип Clamshell За Мобилен Телефонски Кабел

2 парчиња-100pcs FPC Конектор Приклучок за 0.3 Теренот 35-pin Двојно-pin Погрешно-нога Флип Clamshell За Мобилен Телефонски Кабел

DEN 408.00
DEN 286.00

Достапност
Производот е достапен


FPC Конектор Приклучок за 0.3 Теренот 35-pin Двојно-pin Погрешно-нога Флип Clamshell За Мобилен Телефонски Кабел
Опис на производот : Најчесто се користат на мобилен телефон, таблет и други ултра-тенок LCD екран Спецификации : 0.3 mm теренот 35p двојно-pin погрешна нога (црна капа подолу 17-pin, на другата страна на 18-pin) вкупно 35-pin двоен ред, по флип (пред притисок) тенки 1.0 mm должина 12.7 мм Овој дел се вклопуваат кабел : ширина 10.8 mm, дебелина 0.2 мм Овој дел пред plug-in кабел покрие не е дозволено да притисок

Кон својствата

Должина на кабел:
2 парчиња пакет, 10pcs пакет, 100pcs пакет
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
lcd екран конектор
Производи Статус:
Акции
Тип:
Конектори
Бренд Име:
KEFU

Производи во категоријата

50 Pin за 40 Pin ZIF 0.5 mm Конектор Адаптер Одбор За TTL LCD EJ070 EJ080 NA 2set / многуОпис : Сосема Нов ОбјектПроред : 0.5 mm Гол

Опис име на Производ : DCIN Приклучок за Кабелот за Дел Број # : DC30100 SE00 DC30100 R100Состојба : Акции Гаранција : 60д

ftdi ft232r rs232 сериски да rj45 конзола кабел rollover кабел за cisco рутер h3c huawei fortinet смрека рутер

SATA Женски IDE 44 Pin Конвертор Адаптер PCBA за Лаптоп & 2.5" Хард Диск2.5 инчен SATA SSD или HDD Дискот за да IDE 44pin конвер

USB 2.0 Тип Машки на Женски Продолжување Кабелот за Податоци Со Екстра DC 5.5*2.1 mm Моќ ПриклучокДали еден USB по

Dual Molex 4pin IDE до 8 Pin PCIE Моќ Доведе Кабел за AsMSI VGA Видео Графички КартичкаМожете да ја користите вашата теко

МикроUSB 5pin Микро USB USB 2.0 Машки Конектор за Микро USB 2.0 Женски Продолжување Кабел 30cm 50cm Со Панел Планината Д

Ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакаат да се вратат.ве Молиме љубезно им помогне да се остав

EMS,UPSот,Fedex,DHL : Превозот ограничување на вебстраница објавени на време ќе преовладува Проверете внатрешн

Опис : Состојба : КористеноИме : n Vidia Ge Force GTX 980 MVRAM : 8 GB GDDR5Слот : MXMКомпатибилен : Dell Alienware 18 M18 X R2 Р3 R4 18 Инчен

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗА

S Терминал DIN Конектор, Аудио Џек 5 дупки 5 основни MDC503 S Терминалопис на производот : Заштита на животната

ОписИме на производ : ЗаврткаДел број FRU# : Состојба : НоваГаранција : НикојКомпатибилен : X60 X61 СеријаПаке

ОписИме на производ : ЗаврткаДел број FRU# : Состојба : НоваГаранција : НикојКомпатибилен : R400 СеријаПакето

Овој конектор е погоден за : 24 AWG, 23 AWG, 22 AWG (голи бакарна жица со дијаметар 0.500.64 mm) lan кабли!Ве молиме поглед

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покаж

Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али Пораката пред да ја напушти неутрални ил

НОВ ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Mac Mini (Средината на 2011 Година) A1347 9229953Работи За Да : Mac Mini A1347 P / N : 9229953​

DHLor ЕМС бесплатен превозот 100 PCS РКА конектор машки WBT0144 сигнал линија plug WBT 0144 РКА plug lotглавата бакар plug зл

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние мо

Опис име на Производ : DCin Кабел и заградата Дел Број # : DC30100 PE00 SC10 K06990 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Мо

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Прилагодено дизајн за Microsoft surface RT Таблет КОМПЈУТЕР Интелигентни IC чип вн

Please wait...