0
clear
  • LEEWA Авто Автомобил Rear View Camera За Mazda 6 Mazda6/M6 Mazda RX-8 Обратен Копија Камера #CA4015
  • -20%
  • -20%
LEEWA Авто Автомобил Rear View Camera За Mazda 6 Mazda6/M6 Mazda RX-8 Обратен Копија Камера #CA4015

LEEWA Авто Автомобил Rear View Camera За Mazda 6 Mazda6/M6 Mazda RX-8 Обратен Копија Камера CA4015

DEN 633.60
DEN 526.00

Достапност
Производот е достапен


Општи Информации Компатибилност За Mazda 6 2009 2010 2011 2012 2013 2014
За Mazda 6 M6 GH 2007~2013
За Mazda6 Ruiyi 2008~2009
За Mazda RX-8 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Спецификации Image Sensor 1/4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло БЕЗ Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото/Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VP-P,70 OHM) Минимална осветлување 0.01 Лукс/F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа -20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура -40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67/IP68

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
LEEWA
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло

Производи во категоријата

Liand Lee Автомобил Багажникот Рачка Задните Поглед Наназад Паркинг Камера За BMW 5 Серијата F10 F11 F07 2010~2016 годи

[ Купувачот Известување ] 1) сад, Мексико, Австралија, Нов Зеланд купувачи, ние ќе испрати пакет со " Ali Express

5инчен Безжична 2.4 G Автомобил Rear View Backup Наназад ги следи со Безжичен Пренос на Копија на Камерата за Ками

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Инсталација Iocation : Табличка

Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7.Баланс На Белата Боја : Auto 13...

~ СТАБИЛЕН КВАЛИТЕТ+ ДОБАР и Професионална услуга~Универзална HDCCD Задните Видите Обратна Камера за авто

9"Дигитални TFT LCD Монитор Изграденаво 2,4 GHz Дигитален Безжичен Приемник,Графички мени, 1pcs Безжичниот Водо

Big Big Road За KIA K4 K5 K7 Kx5 Оптима Lotze Cadenza Sportage QL Да се избегне грешка и спор ,pls бидете сигурни дека големината и

Карактеристики : · Водоотпорна, може да се користи и во автомобили и дома.· Поддршка ноќ визија.· CMOS слик

7" Безжична 2.4 G Заден Поглед Назад до Astern Огледало Следи со Безжичен Пренос на Копија на Камерата За Земј

Ве молиме контактирајте со нас на прво пред да давате негативен фидбек Ве молиме проверете со вашиот зе

Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.S / N Сооднос : >48 Db 10 Ако имате проблем или прашање, ве молиме контак

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Како за враќање превозот надомест ?Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговоре

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8.3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси

Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна7.2) Плаќањето мора да се изврши во

Liis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Nissan Обратно Hatchback C11 2006~2013 Резервна копија од Обратна П

Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде Ако имате проб

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.Компактен дизајн 8...

Повратни информации : 1.Ноќ визијаПараметарот : Слика сензори : 1 / 3" CCD БојаТВ Систем : NTSC / PAL( ако сте треба

Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отко

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера За Тојота Vios 2013~2014За Тојота Kluger 2014~2015 NTSC

Автомобил Rearview Обратна Копија Паркинг Камера (Метал Куршум Модел) (1) Употреба CCDIII Висок Квалитет Чип Тех

Електронски Shutter : 1 / 60 да 1 / 100,000 секунди 11 Купувачи ве молиме да бидете трпеливи да се чека на пакети, тоа

Please wait...