0
clear
  • KaigeNina Нова Мода Топла Продажба Жените Кинески Стил за Печатење на Ткаенина коса црта Вратот Средината на Листот без Ракави плетење памук Фустан на 18012
  • -20%
  • -20%
KaigeNina Нова Мода Топла Продажба Жените Кинески Стил за Печатење на Ткаенина коса црта Вратот Средината на Листот без Ракави плетење памук Фустан на 18012

KaigeNina Нова Мода Топла Продажба Жените Кинески Стил за Печатење на Ткаенина коса црта Вратот Средината на Листот без Ракави

DEN 1220.64
DEN 708.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
кинески стил
Деколте:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Бренд Име:
KAIGENINA
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
18012
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Материјал:
плетење памук
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
плетење

Производи во категоријата

BEKE МАТА Точка Девојка се Облекуваат 2017 Нови Есенски Долг Ракав Девојка Принцеза Фустан од Чипка бал Дет

Нови Домот на Повик Шарени Лето Жените се Облекуваат Лабава Памук, Лен Целосна Sleeve Oвратот Плус Големина

Mferlier Жена Есен, Лето Цветни Фустан О Вратот Долг Ракав Pleated Половината Жени Домот Лабава Памук Долг Фуст

4484907929710332 девојки фустан парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

ГолеминаБистаПоловинатаДолжинаРамоSleeveS887293М927694L968095XL1008496Големина на ЗАБЕЛЕШКА : Големина на Табелата(cm)

Нови Девојки Фустан Девојки Фустан за Лето 1.материјал : Памук : 95% SP : 5% 2.боја : како на сликата покаже 3.па

Ви благодариме Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никак

Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна / потврди Pay Pal сметка пред наддавањеСите Pay Pal Плаќања мор

Pregnan Жените се облекуваат Породилно Фотографија Реквизити Домот на Бременоста Облека Фустани Породилн

Почитувани ве Молам, ве молиме Проверете Подолу Големини Детали Внимателно Пред да Конкурираат на Голе

Купи со доверба Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 14

Децата Девојки Божиќ Облечи Облека Бебе Девојки Цвеќиња Туту Фустан Топката Наметки Деца Партијата Бож

Напомена : ние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозот,значи, ако можете да ја остав

Големина / cm Рамо Биста ракав должина XL 98 88 XXL 104 89 3 XL 110 90 4 XL 116 91 5 XL 122 92 ве Молиме да се споредат детали голе

Познатата Марка На Hangzhou, Кина.ВОА Дизајнер вели Во профилот на профилот меѓу arched начин да облагородувањ

02 90 1218 Месеци 17.ОписДОБРЕДОЈДОВТЕ на Квалитетот е на прво со најдобра услуга.Ако објектот е избега од пр

Домот гроздобер печати жените памук, лен фустан 2017 нови лабава повик краток ракав плус големина Oвратот

големина Биста Должина на Ракав Рамо М 88 85 27 38 L 92 86 28 39 XL 96 87 29 40 xxl 100 88 30 41

Драги пријатели, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница Добредојдовте да контактирате со

Одличен квалитет lotракав Божиќ фустан со две бувови печатење На блескава златна sequin на здолниште се обр

Danjeaner Плус Големина Секси Оглавник Црна Летен ФустанЖените Вечер Партија Bodycon Фустан Девојки Домот Клуб

OLGITUM 2018 Мода Пролет Лето Жените Чипка Шупливи Надвор Долго Фустани Femme Секојдневен Облека на Жените Секс

превозот : 1, ние бесплатен превозот само со Кина пост парцела наместо EMS, кога цел на $150, може да биде од Е

2017 Летен Фустан Секојдневен партија фустани жени без Ракави бела гроздобер канцеларија фустанМатерија

Големина ИнформацииНИ ГолеминаПредлагам ВисинаДолжина1 / 2 БистаКина Големина2 T8590cm47cm29cm73 T90100cm50cm31cm94 T100110

Please wait...