0
clear
  • HENGJIA 1Pcs/многу 10cm 18g Риболов Wobblers 6 Сегменти Swimbait Crankbait Риболов Намамат Мамка со Вештачки Куки Риболов Справи
  • -20%
  • -20%
HENGJIA 1Pcs/многу 10cm 18g Риболов Wobblers 6 Сегменти Swimbait Crankbait Риболов Намамат Мамка со Вештачки Куки Риболов Справи

HENGJIA 1Pcs/многу 10cm 18g Риболов Wobblers 6 Сегменти Swimbait Crankbait Риболов Намамат Мамка со Вештачки Куки Риболов Справи

DEN 240.00
DEN 158.00

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики : 6-сегмент риболов ги наведуваш. 2 силни и остри treble куки. 3 D lifelike очи. Висока резолуција тело детали. Непречено и брзо нуркачка акција. Живот-како пливање на дејствија во вода за да се провоцира предатор да се чувствува. Издржливи АБС материјал придонесува за долг животен век. Специјално за штука и muskie, прекрасна алатка за љубителите на риболов. Спецификации : Бренд : HENGJIA Материјал : ABS Должина : Околу. 10см / 3.94 во Тежина : Околу. 18g / 0.64 оз

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
JM020

Производи во категоријата

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се на

Големина : 12gДлабоко 1.2 м1.5 мПакет се вклучени 5 PCS.Боја ќе се испрати по случаен избор.ако сте со мали цел,

Bimoo 36pcs / кутија Пастрмка Летаат Риболов Месинг Мушка Главата Принцезата Нимфата Бакар Џон со Џеб Големи

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Бренд : Proleurre Боја : 10 Боја мешани Тежина : 2.6 g / парче Должина : 8.5 cm / парче Пакување : 1 торба(10

големина на : 7.5 cm / 9.5 gДлабоко : 1mБоја ќе се испрати по случаен избор.Секој намамат има Висока Внатрешна Ш

На Јадицата е Hided под Поклопецот на Теми, па Тоа е Лесно да се Заведе на Риба да се Залак на Намами Праткат

ние ќе ви одговори на купувачот во рок од 12 часа ве молиме љубезно се направи валидна плаќање во рок од 3da

Како можеме само да почне да ги продаваме нашите производи онлајн, нашата продавница е дизајнот и изгле

Опис на производот број на Модел : LB032 Должина : 10cm Тежина : 40g Материјал : Метал Боја : 5 бои како Квалитет н

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Непрепорачана Пошта,Ветување 70 де

MNFT 10 PCS 6# Летаат Риболов Инсекти Мамка Портокал Јајце Цицање Leech Wooly Streamer Летаат Artificia Нимфата Црна Боја Mar

2932053914121066 COUNTBASS ПРОФЕСИОНАЛНА РИБОЛОВ МАМИ парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

започнетекрајотПРЕМИУМ ПАУН HERL "910" во должина , избрани парична казна и целосна текстура herl.Јас се уште

Smart Crankbait Риболов Намамат Лебди Тешко Мамка за Нуркање Длабочина од 1,5 m VMC Кука Isca Вештачки Swimbait Wobbler За Ри

Pisfun Риболов Мамка за Полнење 175pcs / Set Minnow Попер Чудак Фабрика Метал Намамат Лажица Вртливата Мека Мамка з

Детали За ПроизводотНОВИ Справи со ТОПЛА Метална плоча 6cm / 14g Ласерски Риболов Мами Доведе Справување с

Големина : 6cm / 7gПакет се вклучени 5 PCS.Боја ќе се испрати по случаен избор.ако сте со мали цел, ние ќе го исп

Please wait...